I
inna_a
Gość
hey dziewczyny nie wiem jak wy ale ja mam straszną bezsenność może i przez maluszka też, bo bardzo kopie, no ale kładę się spać o 1 w nocy budzę się ciągle do wc, a do tego wstaje o 5 rano dziś już posprzątałam całe mieszkanie po odkurzałam, wytarłam kurz, umyłam podłogi, wyprałam ciuchy ... teraz pójdę sobie po leżeć na pewno później sobie wymyśle coś do roboty no i obiad ugotuje, chciałabym już urodzić, bo w ciąży wcale się nie wyspałam ani troszkę...

A baby-blues zdarza się wielu dziewczynom i przechodzi tak szybko jak się pojawił. Także główka do góry!

mialam skurcze ale nieregularne i do tego brzuchol mi twardnial,bolalo troche no ale co z tego jak przez godzine sie meczylam potem cisza i w nocy tez mnie troche meczylo ale sie wyciszaly te skurcze
