Angun
Fanka BB :)
Julieet my byliśmy tydzień temu w Ikei i śmiałam się z mężem, że dawno nie widziałam takiego stężenia ciężarnych na metr kwadratowy :-) Zastanawiałam się czy wszystkie urządzają pokoik Maluszka czy całe mieszkanie. Prawda jest taka, że w Ikei można kupić dużo fajnych rzeczy dla dziecka, my kupiliśmy lampy wiszące do pokoju, kocyk polarowy (zielony w promocji po 9,90!!) i parę innych bibelotów. Mebelki braliśmi z innej firmy, bo cenowo wychodziły może podobnie do Ikei jednak jakość (lite drewno) i design mnie bardziej przekonały, no i łóżeczko 140x70, które można przerobić na tapczanik. Niedługo wstawię fotki, jak już wszystko poustawiamy :-)
az nic mi juz potem nie smakowalo,cos okropnego
