reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dorota postanowiłam, że będę jej jednak w nocy dawać, i ja i ona pewnie bedziemy sie czuły z tym lepiej, bo dzis w nocy pierwszy raz od nie pamiętam kiedy zrobila siku w pieluche i nad ranem skapitulowalam. Pociumkala i powiedziala NIC. Od razu inne dziecko. Będę jej dawać w nocy 1-2 razy. Tam i tak niewiele bedzie, ale psychicznie bedziemy sie lepiej czuć. Sama dziś wstalam w dużo lepszym humorze.
 
reklama
Hej
Ja dzisiaj w domu, ale juz troche lepej, mam nadzieje, ze sie wykuruje, dotego jestem taka wsiekltni raz tak wyjechal (tzn. Juz nie pozwole, by tak goszef wysylal).

Ivi, a Ty juz lepej (mam nadzieje, nie nie pomylilam osob) wyzdrowialas juz?

Magret, wow.. blizniaki...nie wiem czy gratulowac, moja kuzynka ma blizniaki i zawsze mowila, ze z jedym dzieckiem nie ma roboty, balaby sie



Dorota i co z tym "sluzem", wiesz co to bylo?z
 
Nessi ja zawsze ratowałem sie chusteczkami :)

Wow :) witam nowe brzuchatki :)

Moich wyników brak dzwoniłam juz rano i nie ruszyli ich wiec dopiero popołudniu bedą ... Oby były dobre :)

Dziękuję kochana, chociaz ty jedna zauważyłas mój post :) Na Ciebie zawsze mogę liczyć. Dziękuję kochana!
 
NeSsi, tak wlasnie spojrzalam, to Ty w szkole pracujesz? Ja nie odpowiedzialam, bo poprostu nie wiem jak by sie mozna bylo odswiezyc w miejscu publicznym:p
 
Witam sie z rana :)
Nowe mamusie witam :)
Lilith ja slyszalam ze biegunka to objaw ciazy wiec sie juz nie martw :)
Ja dzis rano czulam znowu slabo sie czuje jakos znowu brak apetytu tylko bym pila i pila i pila ;)
Milego dnia ;)
 
Nessi ja czytałam twój post ale zapomniałam odp ;-) tak chusteczki mokre, a może u Gina w toalecie?

Joasiu ja karmilam podczas zachodzenia, później jeszcze z tydzień odkąd 2 kreski na teście, gin nic nie widział, teraz jest serduszko ;-), stopniowo zmniejszalam karmienia, najpierw w dzień zrezygnowałam, w nocy karmilam i to wielokrotnie, później z nocnego zrezygnowałam, zostaliśmy przy 1 kamieniu na dobę i ciąża się rozwija.
We wtorek liczę że w końcu gin mi podpasuje i do wtorku badania krwi i moczu zrobię i wtedy zapytam o tym jednym karmieniu. Ale masz rację nasza psychika też jest bardzo ważna. Najważniejsze że obie jesteście zadowolone.

Oli w szkole a w domu syn średni i najmłodsza, syna do końca tygodnia w domu zostawię bo chory. Miałam iść z nim do lekarza ale dzwonie dziś i lekarz na urlopie, a że tu wieś to innego nie ma, póki co będę leczyć go sama, w razie pogorszenia to wieczorem na pogotowie.

Nessi to dziś ten wielki dzień u ciebie ;-) gin, kciuki przed 16 trzymać, dobrze pamiętam?
 
Witam Was wszystkie również nowe mamuśki :)

Nessi weź sobie nawet te chusteczki nawilżające dla dzieci, mozna kupić w drogeriach też specjalnie dla kobiet do higieny intymnej. Dobra sprawa jak jest się w biegu. A u Twojej Pani ginekolog nie ma możliwości odświeżenia ?
U mojej jest bidet.

Tyle napisalyscie że ohoho.
Dorota i Lilith jak ten dziwny śluz?
Em ka z wynikami to sobie jajca robią. :/

Joasia mam nadzieję że teraz będziesz trochę spokojniejsza dzięki temu karmieniu w nocy.

Magart byłaś wcZeśniej na wizycie czy dopiero w piątym tygodniu i wtedy stwierdził bliźniaki?
Też po cichu liczę na bliźniaki Ale U nas w rodzinie nikt nie miał :)

A powiem wam ze tak sie naczytalam wcZoraj i tych wszystkich plamieniach, że aż mi się śniło że też miałam :x

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Dorota ja też bym zmieniła gina, ale obawiam się, że lepszego u nas nie znajde, a do kobiety nie chcę iść.

Badania ogólne sobie robilam tuż przed zajściem i miałam książkowe. Bardziej szczegółowe zrobię jak usłyszę serduszko, bo na razie nie chcę szastać z kasą.

Kurcze dziwne ze jestem taka spokojna z tą ciążą. Pewnie dlatego że moją głowę zajmują teraz cycki.
 
reklama
Milagros nie czytaj bo później koszmary masz.
U mnie na szczęście te coś blado żółtego wyplynelo raz, wierzę że się to już nie powtórzy ;-)

Joasiu to fakt myślisz i skupiasz się na cyckach wtedy głupie myśli nie przychodzą do głowy.
No a ja całe życie anemia, biorę witaminy i żelazo
 
Do góry