reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

U mnie na wyniku usg jest informacja, że wskazana jest kontynuacja udziału w Programie Badań Prenatalnych i związku z tym mam się zarejestrować w 15/16 tyg. i zrobią mi badanie po 18 tyg.
Takie badanie w obecności studentów jest fajne przy małym ryzyku wad u dziecka. U mnie sytuacja jest inna Jakoś sobie nie wyobrażam, że dopatrują się czegoś złego u maluszka, a wokół pełno ludzi...
 
reklama
Ja już po pierwszych prenatalnych i jest dobrze. Dzidzia co prawda nie chciała za bardzo współpracować, pierwsze była tak obrócona, że mało gin mogła pomierzyć, a potem w ogóle nas olała i obróciła się do nas pupką ;) Wstydliwa, albo uparta :)

Jak jest z dalszymi badaniami. Ja miałam prenatalne na NFZ, ze względu na wiek. Po badaniu USG kazała mi iść pobrać krew na test PAPP-A. Czy to też będę miała dalej darmowe? Ja z tego szoku nie zapytałam, sierota ze mnie ;) Pielęgniarka, która pobierała mi krew zapytała tylko, czy płaciłam czy na Fundusz, powiedziałam, że na Fundusz, a potem zapytała czy pobranie też, to powiedziałam, że tak.
I jak jest z tymi wynikami, bo czytam, że Wy nie musiałyście tam po nie jechać, a mi mówiła, że 2 czerwca będzie wprowadzała i omawiała dalsze wyniki jak będzie wynik krwi, więc umówiłam się na tego 2, mam nadzieje, że dobrze ją zrozumiałam, bo jak pytałam pani w recepcji, która chyba była bardziej zakręcona niż Ja tego dnia, to nie umiała mi powiedzieć.
 
tak mi sie przypomnialo :) ...slyszalyscie o porodach lotosowych czy jak to bylo..:) jakis czas temu byl program o tym..w PL to raczej nie zdarza sie ,a jak za granica? slyszalyscie o takich przypadkach?:)
 
Byłam dziś na USG cyców. Od rana byłam mega, że brzydko napisze osrana, dlatego nie zaglądałam, ale na szczęście wszystko ok. Piersi mi powariowały przez ciążę i ciągle jest w nich utrzymana laktacja. Nie wiadomo czy będzie aż do porodu czy co.
 
Joasia ja też mam ciągle pokarm od 10 lat , bralam biomergon jak jaś miał 6 miesięcy bo starszy ciągnął razem z nim i zwariować było można . Oduczylam dzieci a pokarm wrocil A ty chyba jeszcze nie dawno karmiłas dobrze pamiętam ? Ja to się boje bo mi z brodawek to wychodzi taki zaschniety pokarm fuj ..
 
reklama
Lilith mieszka mi się ok. Sąsiedzi robią jakieś docinki typu ze nie sprzątam na klatce ale powiedziałam że posprzatam jak oni uprzatna swoje śmieci bo ja im tego układać nie będę.
A tak ogólnie to u mnie sytuacja napieta. Mój mnie do szału doprowadza im bliżej ślubu tym więcej się klocimy. Egoista zasrany.
Z nikim mi się gadać nie chce. Unikam po prostu wszystkich. A najchętniej do końca ciąży bym się wyprowadzila na bezludną wyspę.

Co do facetów mój z wszystkiego robi wielki problem katar ma i idzie na zwolnienie ale z poważnymi sprawami olewa.

Witam nowa mame
 
Do góry