reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ale wcale Ci się nie dziwię. Ja mam trochę ubrań typowo ciazowych a i tak wolę chodzić w za dużych albo over size bo nie znoszę jak mnie coś obciska ucieka albo się podciąga. I tak oto dziś np latalam w krótkich spodniach wiazanych na sznurek że 2 numery za dużych.
Ja powoli się przymierzam do bluz i dresów męża[emoji1787] i tak go nie ma więc co się mają kurzyć[emoji23]
 
reklama
Ja podziwiam jak dziewczyny chodzą czasem z takimi fajnymi brzuszkami w ciasnych sukienkach.
Ja bym chyba zdzierala to z siebie na ulicy. Mnie jest zaraz ciasno duszno gorąco. Pozadny duży dres i jadę z koksem od rana.[emoji1787][emoji1787]
Ja powoli się przymierzam do bluz i dresów męża[emoji1787] i tak go nie ma więc co się mają kurzyć[emoji23]
 
Już po wizycie. 100% dziewczyna [emoji3059][emoji4] wszystko w porządku ale zdjęcia niestety nie dała zrobić, odwróciła się tyłkiem, uparta [emoji2]
Gratuluję dziewuszki [emoji7][emoji8]

Wiesz co tak się zastanawiam, że skąds kojarze Twój nick [emoji848] Ty byłaś wcześniej na jakiejś grupie staraczkowej?
 
Paukina2271 gratuluję :) fantastycznie, że jakaś dzieczynaka jest wśród nas :)

Mnie tam wlasnie wkurzaj spodnie. Leginsy ciążowe za duże a moje normalne już powyciagane. Kupiłam kilka sukienek w tym 2 w lumpie :D i dostalam od siostry ale od niej takie workowate lub rozkloszowane są w porządku ale bardziej na koniec ciąży. teraz mam parę letnich, dopasowanych i super się w nich czuje :)
 
Paukina2271 gratuluję :) fantastycznie, że jakaś dzieczynaka jest wśród nas :)

Mnie tam wlasnie wkurzaj spodnie. Leginsy ciążowe za duże a moje normalne już powyciagane. Kupiłam kilka sukienek w tym 2 w lumpie :D i dostalam od siostry ale od niej takie workowate lub rozkloszowane są w porządku ale bardziej na koniec ciąży. teraz mam parę letnich, dopasowanych i super się w nich czuje :)
Ja póki z holterem łażę to sukienek nie założę, ale później jak najbardziej :)
 
reklama
Do góry