reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja już po badaniach prenatalnych 🙂
Z dzidzia wszystko dobrze, chociaż przy badaniu lekarz powiedział, że przezierność karkowa jest na górnej granicy ale później powiedział,że dla tego wieku ciąży jest w normie.
Maleństwo ma 7cm z usg wyszło,że jest 13w+1d
Gratulacje! :) Robiłaś też PAPPĘ? czy tylko usg? No i piękne zdjęcie! :)
 
reklama
Dziewczyny, miałam dziś koszmar :( Śniło mi się, że byłam na usg u jakiejś lekarki i ona powiedziała, że nie ma dobrych wieści i że serduszko przestało bić :( Wczoraj po południu i wieczorem kiepsko się czułam - bolał mnie brzuch głównie po prawej stronie, aż promieniował trochę na kręgosłup, nie miałam siły i w ogóle byłam nie do życia. Na szczęście nie miałam żadnych plamień, itd. Ale chyba dużo myślałam, czy wszystko jest ok i stąd ten sen - był straszny :( Dziś też nie czuję się szczególnie dobrze, choć trochę mniej boli.
ja takie sen miałam już chyba 3 razy, nawet mężowi o tym nie mówiłam :(
pocieszam się tylko tak, że podobno sny czyta się na opak....
 
ja takie sen miałam już chyba 3 razy, nawet mężowi o tym nie mówiłam :(
pocieszam się tylko tak, że podobno sny czyta się na opak....
Też tak sobie tłumaczę i cały czas mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Zamówiliśmy dziś nawet taką zieloną skrzynkę - warzywa prosto od rolników, żebym mogła trochę zdrowiej jeść i trzeba będzie wytrwać do 12 maja do następnej wizyty.
A partnerowi powiedziałam od razu, jak tylko się obudziliśmy. On za dobrze mnie zna i wie, jak sny mogą na mnie działać :)
 
Dziewczyny jaki magnez zazywacie. Ja kupiłam sobie maglek i właśnie wpisałam fraze maglek w ciąży i trochę zdębiałam "Leku Maglek B6 nie należy stosować w okresie ciąży i w okresie karmienia piersią, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. W profilaktyce należy stosować 1 do 2 tabletek na dobę. W pozostałych wskazaniach – wg zaleceń lekarza."
Chyba oszaleje... Byłam przed chwilą u lekarz i tylko zapytał czy biorę Magnez i tyle....
 
Dziewczyny jaki magnez zazywacie. Ja kupiłam sobie maglek i właśnie wpisałam fraze maglek w ciąży i trochę zdębiałam "Leku Maglek B6 nie należy stosować w okresie ciąży i w okresie karmienia piersią, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. W profilaktyce należy stosować 1 do 2 tabletek na dobę. W pozostałych wskazaniach – wg zaleceń lekarza."
Chyba oszaleje... Byłam przed chwilą u lekarz i tylko zapytał czy biorę Magnez i tyle....
Mi dwóch lekarzy poleciło asmag forte. Ale jak powiesz w aptece że jesteś w ciąży to myślę że Ci też doradzą, bo te Panie wiedzą, które można w ciąży zazywać.
 
reklama
Dziewczyny jaki magnez zazywacie. Ja kupiłam sobie maglek i właśnie wpisałam fraze maglek w ciąży i trochę zdębiałam "Leku Maglek B6 nie należy stosować w okresie ciąży i w okresie karmienia piersią, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. W profilaktyce należy stosować 1 do 2 tabletek na dobę. W pozostałych wskazaniach – wg zaleceń lekarza."
Chyba oszaleje... Byłam przed chwilą u lekarz i tylko zapytał czy biorę Magnez i tyle....
Ja tez kupilam go 2 dni temu 🤦‍♀️ ale na ulotce nie znalałam nic o ciąży tak czytałam pewnie :/ myślałam ze magnez to magnez i tyle.
 
Do góry