reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

No powiem Ci ze ja raczej tez nie biore ale niestety łykałam ostatnio nospe jak cukierki bo wytrzymać nie mogłam [emoji57]ja mam bliźniaki wiec 2 x szybciej mi się wszystko „rozciąga” [emoji51]
Kurczę to ja w przeciwieństwie do Ciebie to pikuś [emoji86][emoji1787] No nie zazdroszczę oj nie [emoji16]
 
reklama
Hej 🙂 ja miałam a nawet do tej pory ją leczę, przez około dwa miesiące mialam tabletki dopochwowe teraz na ostatniej wizycie dostałam gynazol, na szczęście już prawie wyleczyłam to dziadostwo 😐
Oprócz gynazolu miałam nystatyne,pimafucin i jeszcze jakieś jedne ale nie przypomnę sobie nazwy już
Dzięki za odpowiedź. Kurcze, 2 miesiące? mam nadzieję, że już teraz szybko przejdzie! Czy lekarz mówił, że to może być jakoś niebezpieczne dla dziecka? Mój jeszcze nie odpisał, ale mam nadzieję, że to jednak będzie fałszywy alarm :)
 
Dzięki za odpowiedź. Kurcze, 2 miesiące? mam nadzieję, że już teraz szybko przejdzie! Czy lekarz mówił, że to może być jakoś niebezpieczne dla dziecka? Mój jeszcze nie odpisał, ale mam nadzieję, że to jednak będzie fałszywy alarm :)
Tak, 15 marca poszłam na wizytę i Pani ginekolog powiedziała,że jest spora infekcja... ale to moja wina sama zaniedbałam. Bardziej by była niebezpieczna gdyby była nieleczona, ale nie powiem bałam się bardzo o maleństwo 🙂 31maja mam teraz wizytę i mam nadzieje,że już nie dostanę kolejnej recepty.
 
Ja dzis wróciłam z wizyty i z maluchem wszystko okej. Krwiak nadal jest, ale malutki i będę jeszcze z niego raczej plamić bo jest przy samej szyjce. Moja lekarka przeraziła się trochę moimi strasznymi dusznościami i jak mi to nie przejdzie w ciągu kilku dni mam iść do rodzinnego po skierowanie do pulmonologa. Zobaczymy jak to będzie dalej. Ja na bole wszelakie mam się po prostu oszczędzać. Lekarz ciągle powtarza, że no ciąża nie jest dla mojego ciała stanem fizjologicznym i niestety muszę się z tym zgodzić.
 
Ważne, że z dzieciątkiem wszystko ok! Mam nadzieję, że Ty też poczujesz się lepiej. A co oznacza, że ciąża nie jest dla Twojego ciała stanem fizjologicznym? Chodzi właśnie o te duszności i inne dolegliwości? Przy pierwszej ciąży też tak miałaś?
 
Który test polecacie zrobić: Panorama czy NIFTY?
Jestem już po pierwszych badaniach prenatalnych.
Chciałabym zrobić jakiś dodatkowo.
Nifty jako jedyny jest ubezpieczony na wypadek wyniku fałszywie dodatniego. Poza tym jest robiony w najlepszym laboratorium na świecie, mnie to wszystko przekonało.
A poza tym to wszystko jedno i to samo;)
 
Hej dziewczyny :) zaczęłam 15 tydzien i od dzisiaj co jakiś czas w ciągu dnia czuje taki pulsacyjny ból w podbrzuszu,czasami takie ciagniecie, taka mala lub średnia intensywność bolowa. Czy też tak macie? Mogą to być rozciągające się więzadła macicy? Wczesniej raczej nie miałam takich dolegliwości.
 
reklama
Hehe No momentami mam tak ze mysle ze mnie po prostu rozerwie [emoji1787]bliźniaki maja po 9 cm wiec mam jakieś 20 cm dzieci conajmniej [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji86][emoji87][emoji85]
Ciekawe jak to będzie jak będziesz np.w 24 tyg [emoji1787][emoji1787] napewno inne odczucia bedziesz mieć niż ja z pojedynczą ciąża [emoji16]
 
Do góry