reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) macie już jakieś typy pieluszek które najlepiej wam się sprawdzają? Ja przetestowalam pampers premium, bambo i lupilu i wygrywają te pierwsze. Mam jeszcze bambiboo ale rozmiar S jeszcze za duży. Jakie jeszcze warto przetestować wg was? Pampersa lubię najbardziej bo wydają mi się najbardziej miękkie i wygodnie układające się. Lupilu zaczęłam ale pierwsze wrażenie kiepskie i pierwszy raz mi się przelała przy względnie suchej pieluszce. Bambo nie były złe, trochę sztywniejsze niż pampers. Jakie u was typy???
My używamy Dada z Biedronki :) z Lidla i Pampers nie sprawdziły nam się, za każdym razem siku albo kupka lądowały na ubranku
 
reklama
A to widzisz,co dziecko to inaczej. W moimi najbliższymi otoczeniu większość mam jest właśnie najbardziej zadowolona z tych pieluch z Biedronki, a najgorsze opinie mają te produkowanego dla Lidla- póki co podzielam opinię 😉.
Dziewczyny, jak jest u Was ze sianiem Waszych dzieci? Mój synek w dzień pięknie śpi, po trzy godziny spokojnie, za to jak przychodzi noc to zaczynają się cyrki. Usypiam go z dwie godziny, zaśnie na 20 minut i z powrotem ryk. Nie mam już siły, całe noce nie śpię. Macie jakiś pomysł co zrobić żeby nauczył się rozróżniać dzień i noc?😔
Mam to samo. U Ciebie to pierwsze dziecko to odsypiaj w dzień. Nie chodźcie przy dziecku jak śpi w dzień na paluszkach tylko normalnie hałasujcie by ogarnelo kiedy noc kiedy dzień. Z czasem się przestawi. Mi tak poradziła położna przy pierwszym dziecku, bo on też lubił poszaleć w nocy.
 
Mam to samo. U Ciebie to pierwsze dziecko to odsypiaj w dzień. Nie chodźcie przy dziecku jak śpi w dzień na paluszkach tylko normalnie hałasujcie by ogarnelo kiedy noc kiedy dzień. Z czasem się przestawi. Mi tak poradziła położna przy pierwszym dziecku, bo on też lubił poszaleć w nocy.

Póki co tak robimy, w dzień normalnie funkcjonujemy, wszystko robimy, może być na prawdę głośno i duże zamieszanie i Mały śpi mimo wszystko. Jak tylko zbliża się noc to zaczynają się cyrki i nocne życie, dobrze i cicho jest tylko przy cycku...
 
Póki co tak robimy, w dzień normalnie funkcjonujemy, wszystko robimy, może być na prawdę głośno i duże zamieszanie i Mały śpi mimo wszystko. Jak tylko zbliża się noc to zaczynają się cyrki i nocne życie, dobrze i cicho jest tylko przy cycku...
Witaj w klubie:) nocne życie zaczyna się od 24 do 3-4 nieraz 6 drzemki na cyckach i ciumkanie cycka zamiast smoczka bo smoczek ble. Później maluch zasypia od 6 do 9-10 i od 10 do 16 oczy jak 5zl a później spi po 3 h 😅 jak narazie tak wygląda jego dzien od kilku dni
Dodatkowo nie umiem spać w dzień wiec jest ciekawie
 
Witaj w klubie:) nocne życie zaczyna się od 24 do 3-4 nieraz 6 drzemki na cyckach i ciumkanie cycka zamiast smoczka bo smoczek ble. Później maluch zasypia od 6 do 9-10 i od 10 do 16 oczy jak 5zl a później spi po 3 h 😅 jak narazie tak wygląda jego dzien od kilku dni
Dodatkowo nie umiem spać w dzień wiec jest ciekawie

Jak bardzo Cię rozumiem, nawet godziny prawie się zgadzają, poza tym u nas też smoczek be... Ciekawa jestem ile jeszcze takich nocy nas czeka, też nie potrafię spać w dzień, ale czasami po prostu padam ze zmęczenia. Próbowałam już wszystkiego, włącznie z kąpielą o 23, ale nie znalazłam sposobu żeby Synek spał w dzień. Położna sugerowała żeby brać go do naszego łóżka w nocy. Niestety, zrobiłem tak na próbę przez trzy noce-efektòw brak.
 
Jak bardzo Cię rozumiem, nawet godziny prawie się zgadzają, poza tym u nas też smoczek be... Ciekawa jestem ile jeszcze takich nocy nas czeka, też nie potrafię spać w dzień, ale czasami po prostu padam ze zmęczenia. Próbowałam już wszystkiego, włącznie z kąpielą o 23, ale nie znalazłam sposobu żeby Synek spał w dzień. Położna sugerowała żeby brać go do naszego łóżka w nocy. Niestety, zrobiłem tak na próbę przez trzy noce-efektòw brak.
U nas maluszek tez byl tak aktywny bo oczywiście kolki się zaczęły na początku włączony espumisan ale nie pomogło teraz delicol i Probiotyk i jest deczko lepiej chociaż az tak nie płacze, ale wraz mam nocne dziecko miejmy nadzieję że się przestawia nasze bobaski. U nas po kąpieli mam wrażenie że jeszcze bardziej pobudzony maluszek
 
U nas maluszek tez byl tak aktywny bo oczywiście kolki się zaczęły na początku włączony espumisan ale nie pomogło teraz delicol i Probiotyk i jest deczko lepiej chociaż az tak nie płacze, ale wraz mam nocne dziecko miejmy nadzieję że się przestawia nasze bobaski. U nas po kąpieli mam wrażenie że jeszcze bardziej pobudzony maluszek
Dodatkowo ja umiem karmic tylko w jednej pozycji klasycznej wiec cala noc na siedząc, ale dobre i to bo cieszę się że maluszek załapał cycka bo na początku mial problem ze złapaniem to ściąganie laktatorem karmienie butelka wyparzanie wszystkiego usypianie było jeszcze gorzej niż teraz
 
U nas maluszek tez byl tak aktywny bo oczywiście kolki się zaczęły na początku włączony espumisan ale nie pomogło teraz delicol i Probiotyk i jest deczko lepiej chociaż az tak nie płacze, ale wraz mam nocne dziecko miejmy nadzieję że się przestawia nasze bobaski. U nas po kąpieli mam wrażenie że jeszcze bardziej pobudzony maluszek

Póki co kolek nie ma ( chyba, że nie umiem rozpoznać?), tylko trafił się egzemplarz "sowy" lub.jeszcze nie nauczył się, że noc jest od spania...
 
reklama
Do góry