reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Tez chętnie się dowiem, czym rozni się osteopata od fizjo? U nas wizyta u osteopaty 170 zl 30 min 🙄
Sama czytałam na czym polega różnica. Osteopata nie tylko stymuluje i pracuje czysto z ruchem i bólem ale do tego jakos z energia i napięciem. Generalnie nie znam się i każdy osteopata jest fizjoterapeuta ale nie każdy fizjoterapeuta jest osteopata.

My płaciliśmy 150 pln za 60 min wiec uwazam ze uczciwa cena.

Wizyta wyglada tak: króciutki wywiad ze mną co i jak (5 min) no i potem już dzidziuś na stół, rozbieramy do body no i zaczynamy prace. To jest bardzo spokojna sesja, takie uciskania dłonią palcami po brzuszku pleckach szyjka kark. Bardzo podobnie ze mną w ciąży fizjo pracowała. Nie wyglada to spektakularnie wręcz tak niewinnie ale u nas przyniosło super efekty. Od tej wizyty w poniedziałek kupki się unormowały, jest dużo mniej marudna. Pytałam czy warto przyjść na kolejna wizytę to mówi ze to zależy bo niektórym dzieciom już po jednej bardzo pomaga. Ja pójdę jeszcze raz za jakieś dwa tygodnie bardziej dla utrwalenia a potem to wtedy kiedy będą nasilały się jakieś problemy jedynie.
 
Dziewczyny, u nas problem ulewania. W sumie nawet nie wiem czy nie wymiotów. Mała je z cyca, i nie zdążę jej dobrze podnieść do odbicia a ona już zwraca to co zjadła. Nie wiem co jest nie tak...
 
Jasny Gwint dziewczyny ja już zapomniałam jak wygląda skok rozwojowy. Chyba się u Nas zaczęło to jest apogeum wszystkiego.. Mały zasypia mi na rękach a gdy chce go położyć to jest wrzask. W tej chwili zastanawiam się czy jest sens wogole się kłaść spać..
Jestem zmeczona po tym całym dniu i miałam nadzieję zr chociaż trochę się prześpię w nocy..
Trzymam kciuki za wszystkie obecne, przyszłe i te które się łącza ze mną w skokach rozwojowych 😂🙈 byle do 6tego tygodnia
 
Jasny Gwint dziewczyny ja już zapomniałam jak wygląda skok rozwojowy. Chyba się u Nas zaczęło to jest apogeum wszystkiego.. Mały zasypia mi na rękach a gdy chce go położyć to jest wrzask. W tej chwili zastanawiam się czy jest sens wogole się kłaść spać..
Jestem zmeczona po tym całym dniu i miałam nadzieję zr chociaż trochę się prześpię w nocy..
Trzymam kciuki za wszystkie obecne, przyszłe i te które się łącza ze mną w skokach rozwojowych 😂🙈 byle do 6tego tygodnia
Ja mam wrażenie że moj syn przez te kolki ma skoki rozwojowe od 2 tygodnia 😅😬aktualnie idzie nam 6 tydzień wiec tez niby ten skok ale ja nie wiem czy się zaczął czy po prostu kolki się nasiliły 🤔
 
Jasny Gwint dziewczyny ja już zapomniałam jak wygląda skok rozwojowy. Chyba się u Nas zaczęło to jest apogeum wszystkiego.. Mały zasypia mi na rękach a gdy chce go położyć to jest wrzask. W tej chwili zastanawiam się czy jest sens wogole się kłaść spać..
Jestem zmeczona po tym całym dniu i miałam nadzieję zr chociaż trochę się prześpię w nocy..
Trzymam kciuki za wszystkie obecne, przyszłe i te które się łącza ze mną w skokach rozwojowych 😂🙈 byle do 6tego tygodnia

Łącze się z Tobą w holu. Śpię na siedząco z Małym na rękach od tygodnia...
 
reklama
Dziewczyny, u nas problem ulewania. W sumie nawet nie wiem czy nie wymiotów. Mała je z cyca, i nie zdążę jej dobrze podnieść do odbicia a ona już zwraca to co zjadła. Nie wiem co jest nie tak...
Ja mialam przy synku, takie chlusniecia, on do przebrania i ja tez, jadl pod "korek", i to co nie miescilo sie w brzuszku wylwalo sie, przeszlo samo, ale chwile to trwalo.probowalam karmic przez nakladki, i faktycznie mniej ulewal tylko on tez nie najadal sie i szybko mielismy problem z anemia 😑 pediatra wiedziala, ale nie dawala zlotych rad, tylko mowila, ze przejdzie
 
Do góry