reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cala.jestem jakaś zatkana. Czuję w zatokach i w gardle, ciągle mnie drapie, kaszle sucho. Ogólnie wszyscy byliśmy chorzy po kolei w rodzinie i młody normalnie z nami wszystkimi siedział, a on nie zachorował. Odpukac, mam nadzieję że tak zostanie bo mamy szczepienie w środę 😳🥴
 
reklama
Ale oczka. Bidulka. Niech już będzie wiosna (pogodowa), bo w sumie niech ten czas tak szybko nie leci, bo trochę brak konkretnej koncepcji co dalej. A Wy wracacie po macierzyńskim do pracy? Idą Maluchy do żłobka od lutego ?
Ja wracam, mam urlop do wykorzystania więc wrócę jakoś w marcu. A małym mam nadzieję zajmie się teściowa :) z pracy mam do niej 5 min na nogach więc w razie co będę blisko :)
 
Cala.jestem jakaś zatkana. Czuję w zatokach i w gardle, ciągle mnie drapie, kaszle sucho. Ogólnie wszyscy byliśmy chorzy po kolei w rodzinie i młody normalnie z nami wszystkimi siedział, a on nie zachorował. Odpukac, mam nadzieję że tak zostanie bo mamy szczepienie w środę 😳🥴
U nas lekarka nie pozwala szczepić nawet jeśli nie samo dziecko ale ktoś z domu chorował
 
U nas lekarka nie pozwala szczepić nawet jeśli nie samo dziecko ale ktoś z domu chorował
Nasza raczej zaszczepi bo ja już przeszłam ponad tydzień temu, teraz po prostu jestem osłabiona i mam suche gardło. A młody miał robiona morfologię i Crp w zeszłym tygodniu też. Dzisiaj rozmawiałam właśnie z pediatra telefonicznie i mówiła że ok.
 
Ale oczka. Bidulka. Niech już będzie wiosna (pogodowa), bo w sumie niech ten czas tak szybko nie leci, bo trochę brak konkretnej koncepcji co dalej. A Wy wracacie po macierzyńskim do pracy? Idą Maluchy do żłobka od lutego ?
Ja nie wracam, myślę o otworzeniu swojej działalności, ale musiałabym współpracować głównie z moim ojcem, a on jest trudnym człowiekiem. Poza tym przede wszystkim egoista😂
 
Nasza raczej zaszczepi bo ja już przeszłam ponad tydzień temu, teraz po prostu jestem osłabiona i mam suche gardło. A młody miał robiona morfologię i Crp w zeszłym tygodniu też. Dzisiaj rozmawiałam właśnie z pediatra telefonicznie i mówiła że ok.
No to fajne podejście ;) ja dzisiaj dzwoniłam do ośrodka bo jutro mieliśmy mieć szczepienie ale mówię z kilka dni temu była gorączka, to powiedziała że szczepić najwcześniej 10 dni po ustaniu wszystkich objawów. Z tym że katar młody ma ciągle praktycznie od ponad 2 tygodni, z tym że raz mu się leje a raz nie
 
Odebrałam starsza z przedszkola. Mówi do mnie czy może zadzwonić do babci. Dalam jej telefon. I mowi babciu czy mogę dzis przyjść do ciebie na noc, babcia się zgodziła . Basia do niej mowi,, muszę odpocząć od tego bałaganu i od placzu Hanki 😂😂 babcia się tak śmiała 😂😂
 
reklama
Do góry