reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja właśnie dzisiaj odebrałam. Będę już go uczyła na nocnik robić, jak na razie fajnie mu się tam siedzi
A wiesz, że średnio zdrowe jest uczenie takiego Maluch? I ogólnie pozbawione trochę sensu. Tu pierwszy lepszy artykul
 
A wiesz, że średnio zdrowe jest uczenie takiego Maluch? I ogólnie pozbawione trochę sensu. Tu pierwszy lepszy artykul
Ja go nie odpieluchowuje, tylko przyzwyczajam do nocnika. Rano zawsze robi kupę i mam zamiar go sadzac na 10 minut dziennie.
 
A jakie skutki uboczne ma marichuanna? 😂Wszystko przestaje bolec, czujesz chill i jesteś glodna😀raj😂😂😍😍
To ja mojej babci wysłałam zdjęcia w ramkach mój to tak zapakował że jak Maryśka wyglądała czarny strecz i taśma brązowa poczta przychodzi do babci a ona co oni mi wysłali marihuane 🤣🤣🤣🤣nie umiała tego rozpakować a śmiać mi się chce bo ma Maria na imię 🤣
 
W ogóle nie uwierzycie. Rano młody się rozbudził jak go położyłam na drzemkę i potem chciałam go wziąć na spacer, marudził w łóżeczku jak się ogarnialam. No i stary przyszedł i mówi że weźmie go i jadą coś tam załatwić. To mówię ubierz mu chociaż skarpety bo już nie jest tak ciepło jak wczoraj... Ja schodzę żeby zobaczyć jak młody ubrany, a on mu założył nie dość że MOJE skarpetki to jeszcze brudne z wczoraj................. Nie mam słów, już się pożarlismy bo wlazl mi do łazienki (wciąż jeszcze nie mamy drzwi bo nie przyszły) jak siedziałam na tronie 😂😂 i chodzi teraz obruszony bo mu zwróciłam uwagę
Poważnie Twoje skarpetki założył dziecku ?🤣🤣🤣a to nie widział że duże są jakieś 🤣
 
W ogóle nie uwierzycie. Rano młody się rozbudził jak go położyłam na drzemkę i potem chciałam go wziąć na spacer, marudził w łóżeczku jak się ogarnialam. No i stary przyszedł i mówi że weźmie go i jadą coś tam załatwić. To mówię ubierz mu chociaż skarpety bo już nie jest tak ciepło jak wczoraj... Ja schodzę żeby zobaczyć jak młody ubrany, a on mu założył nie dość że MOJE skarpetki to jeszcze brudne z wczoraj................. Nie mam słów, już się pożarlismy bo wlazl mi do łazienki (wciąż jeszcze nie mamy drzwi bo nie przyszły) jak siedziałam na tronie 😂😂 i chodzi teraz obruszony bo mu zwróciłam uwagę
Padłam 😂😂😂
 
reklama
Do góry