Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
karolinko
W 3 rocznicę ślubu !życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął,a Wasze dziecie chowało się szczęśliwie w jego cieple i blasku.
wszystkigo najjjjjjjjjjjjjjjlepszego:-)
Patri rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz wszystko sobie wyjasniać i na bieżąco próbować rozwiążywać problemy trzymam kciuki aby wszystko sie wam ułożyło
Kasiad za Patryka też mocno trzymamy za egzaminy napewno da sobie radę
Karolina no to wszystkiego najlepszego![]()
Wszystkiego NajlepszegoDanusiu i Karolino
dużo miłości i wsparcia,
wspaniałych,wartych wspomnień chwil z Waszymi połówkami
i
spełnienia wspólnych marzeń
z okazji rocznicy ślubu


:-Nuśka dla was również najlepsze życzenia rocznicowe
![]()
od nas również:-) Kochajcie sie i szanujcie!!! duzo miłości!!dołączamy się :-)Irtasia
dużo zdrówka, spokoju,
zadowolenia z męża i dzieciaczków,
samych radości
i
spełnienia najskrytszych marzeń
w dniu urodzin!!!

