• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Patri rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz wszystko sobie wyjasniać i na bieżąco próbować rozwiążywać problemy trzymam kciuki aby wszystko sie wam ułożyło:tak:
Kasiad za Patryka też mocno trzymamy za egzaminy napewno da sobie radę
Karolina no to wszystkiego najlepszego
images
 
reklama
Danusiu i Karolino
dużo miłości i wsparcia,
wspaniałych,wartych wspomnień chwil z Waszymi połówkami
i
spełnienia wspólnych marzeń
z okazji rocznicy ślubu
 
karolinko
W 3 rocznicę ślubu !życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął,a Wasze dziecie chowało się szczęśliwie w jego cieple i blasku.
wszystkigo najjjjjjjjjjjjjjjlepszego:tak::-)

Patri rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz wszystko sobie wyjasniać i na bieżąco próbować rozwiążywać problemy trzymam kciuki aby wszystko sie wam ułożyło:tak:
Kasiad za Patryka też mocno trzymamy za egzaminy napewno da sobie radę
Karolina no to wszystkiego najlepszego
images


Danusiu i Karolino

dużo miłości i wsparcia,
wspaniałych,wartych wspomnień chwil z Waszymi połówkami
i
spełnienia wspólnych marzeń
z okazji rocznicy ślubu
Wszystkiego Najlepszego :tak:

a dla mnie gdzie zyczenia:wściekła/y::-p:-(:-(:-(
 
dla IRTASIENKI NASZEJ KOCHANEJ Z POKAZJI URODZIN WSZYSTKIEGO CO SIE SZCZESCIEM ZWIE I OCZYM ZAMARZY!!!!!!!!!!!!!

DLA KAROLINKI I NUSIENKI Z OKAZJI ROCZNICY MILOSCI MILOSCI I JEZCZE RAZ MILOSCI, ZROZUMIENIA I SZCZESCIA!!!!!!!!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry