reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

wybaczcie mam zaległosci a ie dam rady teraz wszystkich postow przeczytac
to co zdązyłam to co piszecie odmn lewatywy,koszul,kapania dziecka

ja nie miałam lewatywy przy zadnym porodzie
nikt mnie nie zmuszał,nie namawiał
jak musiałam to poszłam do toalety sie wyproznic
bałam sie tylko ze z oddaniem stolca poczuje parte..i dziecko wyleci
ale nic sie takiego nie stało
Na zadna lewatywe sie nie zgodze

odn.koszul
u nas mzoe i daja szpitalne jak pacjentka nie ma ale nie jestem pewna na 100%
słyszałam ze szpitalne to takie co wiecej odkywaja..
a ja miałam swoja i nie wyobrazam sobie miec sZpitalnej
tylko lepiej wziac "gorszą"bowiadomo ze sie pobruszi krwiatakiej "starszej"
nie bedzie żal

jesli chodzi o kąpanie dziecka to w szpitalu kąpia pielegniarki
połzona przycxhodzi po porodzie
ale idac do porodu trzeba podac dane przych.do której sie nbalezy i jaka polozna ma przyjsc
wiec ja sie dpowiem jak bede nast razem szła do gin o położną
u CÓREK BYŁA TA SAMA,a roznica miedzy nimi 2lat
ost widziałam te połzona w szpitalu

ah doczytałam ze Kesti urodziła-szczesciara-wszystkiego bajl.dla NIEJ I MALUSZKA
Gratulacje dla rozpakowanych mam


Joasia-rozumiwem Cie
ja np wszpitalu jak byłam badamna przez lek/i "asystentów" tez sie krepowałam
przy swoim tez sie krepuje na fotelu ale cxoz..to tylko gin
niejedną cipke widział i badał

ja napewno niewyrazezgody na poród przy studentach
oni sie musza uczyc i przychodza ponoc na porody
a co mnie to obchodzi?
ja nie chce tak
Na szczescie jak ja rodziłam nie było studentów
przy córkach połozna czy 2 nawet
ost przy młodszej córce były [połzone
i przyszedł jakis lekraz i stał z jakas ...niewiem jzu kim ona była-[patrzył w str mojego krocza a przy głowie mojej moj .mąż
głupio mi było ale zacisnełam zeby..
jak ja rodziłam swoje dzieci
to 1.o 11:00
2--o 1:20 w nocy
i 3-o 16:45
i 2 i 3 porod mi pasował bo godzina taka i spokojnie bylo
4 tez bym chciała w godz popoł.lub wieczornych rodzic
i najl/.w week zeby mąz mogł tez byc--ze starszakami byliby dziadkowie
 
reklama
Monila ja to bym chętnie skoczyła na tego mojego ogiera, smaki mam jak byk, no ale muszę poczekać do 37tc. Jestem juz jak dziewica. Mężu się ucieszy :-D

Dziś dostałam paczkę z niemiec od mojego męża rodziny z ciuszkami tylko i wyłącznie dziewczecymi, no i są przeurocze dosłownie, aż chyba zaraz mi mleko wycieknie taka jestem tymi ciuszkami podjarana. Lakierki, spódniczki, sukieneczki, misiowe ciuszki, no przeboskie. Ciekawe gdzie ja to wszystko schowam bo jest tego full.
 
przy pierwszym pobycie w spzitalu w pierwszej ciązy ciagle na badaniach było paru studentow ... przy cc było ich chyba z 15 ale nie przeszkadzało mi to bo przeciez nie mnie pierwsza widzieli :-D a gdzies sie uczuc musza ;-)


Trusia dobrze ze jzu dołek ci minoł :*

Edda super ze dostałąs paczuszke z ciuszkami ;-) zawsze to potem akas oszczednosc :tak: jeszcze troszke i poużywasz z mężem :tak::-D pamietaj ze bede czekac na Ciebie z porodem hahah
 
apropo mleczka leci wam siara? mi od prawie 2 miesiący ciekawe jak będzie po porodzie. Wczora widziałam kobitkę z taką malutką córeczką ale kruszynka. Postanowiłam w wekend poprać białe rzeczy potem kolejno uż. Tak długo schnie mi pranie że mogę się nie wyrobić hehe
 
Trusia mi tez cieknie od 2 miesiecy;-) ale jedynie po nocy mam mokro wiec to pewnie przez uciskanie piersi w nocy ;-) pamietam ze w pierwszej ciazy piersi mi nawet nie urosły a jak mały sie urodził i jak tylko go zobaczyłam to miałąm taki nawał pokarmu ze ciezko było nadazyc z odciaganiem :-D
 
U mnie nic nie cieknie :crazy: ani słychu ani dychu.... Biust to napompował się na początku ciąży, że w żaden stanik się nie mieściłam, a teraz to stwierdzam, że wiszą takie dwa flaki :baffled: boje się, że nie będę mieć pokarmu.
 
Joasia nie koniecznie ... moze byc tak jak było u mnie ;-) a moze byc i tak ze faktycznie bedziesz miec mało pokarmu albo wcale .... ale główka do góry :tak:
 
Joasia - Monila dobrze mówi:tak: Wielkość biustu nie ma wpływu na laktację. Ja zawsze miałam malutki biust i jak urodziłam pierwsze dziecko to z miseczki A zrobiło mi się piękne D... Pokarmu miałam tyle, że młody w 3 tygodnie przybył prawie 1,5kg :laugh2: A nawet jeśli nie uda Ci się karmić maleństwa, to nie koniec świata... ;-)
Na razie niczym się nie martw... A w czasie porodu będziesz tak "zajęta" sobą i tym co się dzieje, że nawet nie zwrócisz uwagi ile osób jest przy Tobie obecnych... Będziesz się liczyła Ty i maluszek...;-):tak:
 
reklama
Do góry