reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

witam porannie. mam nadzieję że będzie ładny dzień. mam mnóstwo to załatwiania in pewnie połowy nie zrobię.
życzę wszystkim udanego dzionka. :-D
 
reklama
Hejo hejo :-)

u mnie zapowiada sie strasznie ciepło , ale to dobrze sa wakacje nich dzieciaczki maja cos z tego:-p własnie pałaszuje sniadanko;-)


Verita zycze Ci abys załatwiła dzis jak najwiecej spraw no i zebys sie nie przemeczyła :-) p.s Twoja coreczka w tym awatarku wyglada cudnie taka mała lola:-)

Dziewczyny ktore maja dzis wizyty , trzymam kciuki bardzo mocno i czekam na same dobe wiesci :tak:
Miłego dnia dziewuszki :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczny, ja dopiero pałaszuje śniadanie ;)

Monila u mnie też zapowiada się ciepło kolejny dzień :) szkoda że w domciu musisz leżeć ale co to się nie robi dla dzidziusia :)
 
Małkus racja czego sie nie robi dla maluszka w pierwszej ciazy lezałam od marca do poczatku czerwca w szpitalu wiec tez uapły były ale wiedziałam ze musze grzecznie lezec ;-)teraz ciesze sie tylko z tego ze moge lezec w domu , bo w pierwszej ciazy to nie było wogole mozliwe :-(
 
Masz rację Monila :) ja raz leżałam tydzień w szpitalu i to była istna gehenna! Lepiej we własnym łóżku z bliskimi obok siebie :-)
 
ojj tak ze smacznym jedzeniem a nie tymi szpitalnymi sciepkami :-p choc nie mogłam narzekac bo na ligocie jedzenie było pyszne no i nie było wyliczane ze np tylko dwie kromeczki na sniadanie i tyle dostawałysmy tyle ile chciałysmy , a teraz jak lezałam w Mikołowie to nie dosc ze jedzenie koszmarne to jeszcze wszystko tak wyliczane ze masakra:-p szczescie ze ten szpital nie daleko nas to wozili mi dziennie obiadki :-)
 
Cześć dziewczyny!

Agnieszka bardzo mi przykro :( smutno sie robi strasznie gdy wchodze na forum i kolejna wiadomosc o straconej fasolce czy tez jej braku, niestety jak juz pisalam wczesniej los jest czasami bardzo przewrotny i niesprawiedliwy, oczywistym jest ze teraz plaszczesz i jestes zalamana i masz do tego jak najwieksze prawo, ale zobaczysz to wszystko jeszcze kiedys ci zostanie wynagrodzone. Sciskam mocno!

Ja niestety sie malo udzielam, mimo najszczerszych checi bo czuje sie fatalnie :( mdli mnie na okraglo, dzis rano w polowie sniadania, polowa sniadania wyladowala w kibleku ;/ Pogoda jest piekna, a ja nie mam ochoty na spacery, na nic! Wczoraj bylismy na basenie to sie pozniej czulam jakby mnie traktor przejechal ;/ do konca lipca pracuje, a pracy niestety jest po uszy teraz plus dwunastki i nocki to mnie po prostu wykancza :( W sierpniu jade do rodzinki na wioske to bede calymi dniami lezec w hamaku brzuchem do gory :) ohh nie moge sie juz doczekac :)

Dziewczyny powodzenia na badaniach jesli macie jakies teraz! Ja ide w srode skonsultowac tego niby miesniaka, zobaczymy co powie gino.
Milego dnia zycze wszystkim! :*
 
Truskawa, mi w grudniu też jakiegoś mięśniaka wykryli. W trakcie trwania ciąży był nieco większy, potem jak ciążę straciłam - nieco mniejszy. Mam nadzieję, że w tej ciąży nie będzie rósł. Boję się oczywiście. Co lekarz, to opinia w kwestii mięśniaków. Moja lekarka powiedziała, żeby przed pierwszą ciążą go nie usuwać. Bo różnie się to może potoczyć z tym usuwaniem. A nawet jak wszystko będzie dobrze to nie wiadomo, co gorsze, czy mięśniak, czy blizna po mięśniaku. W necie też czytałam opinie, że powinno się usunąć. Ale postanowiłam zaufać lekarzowi i mieć ogromną nadzieję, że mój mięśniak będzie w ciąży po prostu grzeczny i nierosnący. Bo też różnie się w ciąży potrafią zachowywać. Ale zawsze to stres, tak samo jak i operacja usuwania to stres, jeśli się potem chce jeszcze rodzić dzieci.
 
reklama
Do góry