• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Maj 2011

Bra no to super,że jest wysypka.

Paulina he he pewnie go tam skręciło w środku:)

A ja dostałam bukiet tulipanów od M, tulipanka od Igorka, a tak od natury dostałam @ !!!!!!!!!!!!!!


Skręca mnie z nerwów idę z młodym na mały spacer bo nie wyrabiam już w domu.
 
reklama
mój M dzis znowu wyjechał, więc juz wczoraj dostałyśmy kwiatki. ja bukiet róż, a Lenonek tulipanka. teraz ma juz dwie kobiety w domu :tak: my same do jutra, szykuje mi się wieczór upiększania w łazience, jak cus to towarzystwo mile widziane :-) ... w nocy już nie karmię, z chęcią napiłabym się wina... tak to jest to... maseczka na twarzy i kielich wina... tyle, że w domu sama wódka :baffled: buuuu
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry