reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie poniedziałkowo :)

Misia -trzymaj się dzielnie!
Kamcia - dobrze, że jesteś ;-)

Wpadłam tylko na chwilkę, lecę przygotować jakiś obiad, bo M niebawem z pracy wróci...

No i chyba wezmę się wreszcie za pakowanie torby, bo różnie może być...parę rzeczy jeszcze muszę dokupić.

Dobrego dnia wszystkim!
 
reklama
Witajcie :-)
Staram się z całych sił nadrobić swoje zaległości na bb ale tak mi ciężko przed tym kompem, że chyba wszystkiego przeczytać niestety nie dam rady :-(
nadal łapia mnie skurcze więc jak przeczytałam o Misi to teraz ze strachu zrezygnowałam ze wszystkich planów i zgodnie z zaleceniem lekarza nie ruszę się z mojej coraz mniej wygodnej kanapy. będę myśleć o was wszystkich cieplutko i oby żadnej z nas nic więcej nieprzyjemnego się nie wydarzyło.
Postaram się częściej do was zaglądać :tak:

 
Hey laseczki... A ja dzisiaj późno bo późno wstałam. W nocy znowu co godzinę wędrowałam do łazienki. A nad ranem jak zasnęłam to mnie siostra o 11tej telefonem obudziła:szok: I tak z przerwami z nią gadałam.Muszę się zaraz ogarnąć i na jakieś zakupy iść bo M wpadł tylko na chwilę i poleciał dalej do roboty i nie wiadomo o której wróci dzisiaj.
Teraz Was raczej nie nadrobię.
 
Hejka hejka jestem :-) nadrobiłam już Was :

Melia- mi tęż zauważyłam robią się buły jak ściągnę skarpetki więc teraz jak mogę to chodzę bez :zawstydzona/y: a i palce u rąk też puchną ale ja jakoś nie wyobrażam sobie że miałabym rozstać się ze swoją obrączką i pierścionkiem tak więc póki co noszę
Kamcia- dobrze że już wróciłaś a co najważniejsze że uporałaś się z problemami ! Strasznie się cieszę :-)
Misia- kochanie trzymaj się tam dzielnie! na pewno wszystko będzie dobrze! :tak:
Sylwia- rzeczywiście zostaję Wam opcja z przewożeniem dziecka z przodu z wyłączoną poduszką ale szok że to auto takie małe że nie chce wejść :baffled: chyba że rzeczywiście sprzedacie to a kupicie większe?

Weekend bardzo bardzo udany miałam :tak::-)
 
Dziewczyny proboje was nadrobic, ale ciezko jest.
Wszystkie was pozdrawiam, a te u ktorych cos nie tak niech sie trzymaja cieplutko i oby wszystko bylo dobrze.

To moj ostatni tydzien pracy, juz nie mam sily tak wczsenie wstawac... Wogole mam jakis kryzys i rycze o byle co.
Moj mezulek dzis w domu i zamiast odpoczac maluje sciany w pokoikach dziewczyn, bo stwierdzil ze cos smutno bylo. Tak wiec jak tylko uporamy sie ze wszystkim to wstawie fotke z uaktualnionego kacika Lenki.
 
Misia trzymajcie się w dwupaku jak najdłużej, nie róbcie sobie jaj, choć już kwiecień prawie to jednak nie maj!

No, to tyle, nie pamiętam co miałam jeszcze... nie śmiać się z avatara mojego brzydkiego :-p
 
reklama
Do góry