reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Marzena zapraszamy:) A niania to jakaś znajoma chyba była co??? Samotność Ci doskwiera???:eek: Coś się zmieniło??
 
reklama
Ja się tylko melduję :-)

To ciasto Basiek mi wygląda na mocno wytrawne, brrr ;-) W mojej cukierni sama słodycz, kremy i puchate wypieki ;-)

Jaipur ale masz zębate dziecko :eek: Fajnie, że macie już tyle za sobą. Jednocześnie przeraża mnie ile jeszcze przed nami:confused2:

Jolek jak to mówią nie taki diabeł straszny :-D:-D (mamusia).

Marzena? A co to za nick? Nie kojarzę :-p
 
Jolek...coś się skończyło. Coś zawsze się kończy. To ta zmiana :D:D:D

Hope Tyyyy małpo Ty! :D Mieszkasz już w tym Wrocławiu? Kiedy wpadniesz do mnie?

Alex... Praca straszna zanim się ją zacznie a potem nagle okazuje się, że jest fajnie. I tym bardziej miło wraca się do domu. Będzie dobrze!
 
Dzięki dziewczyny wiem, że muszę jakoś dać radę innego wyjścia nie mam, ale smutno mi bardzo, ze nie będę przy moim synku cały czas, tak długo na Niego czekałam i po prostu chciałabym stale przy nim być i czuwać.

Ja dzisiaj trochę odespałam bo Oliwierka zaprowadziłam rano do babci:)
Pogoda do bani jakoś tako szarawo.....
Buziaczki
 
Witam. Pogoda do bani. Zasypiam na siedząco.
Alex głowa do góry dobrze bedzie.
Marzena czekam na smsa :p

To tyle chwilowo.Pisze z telefonu i jakoś mi ciężko.
 
reklama
Alex w sumie to szkoda, że jesteś w takiej sytuacji ,że "musisz" a nie chcesz. Chyba większość dziewczyn jednak chciała, może była jakaś obawa, ale chciały. Jak wszystko są plusy i minusy, ale i tak byliscie razem dość długo.

no pogoda do kitu, dlatego kawka już wypita, ciacho zjedzone, niedługo pora na gołąbka:-D
Junior z ojcem na spacerze, generalnie dzisiaj dzień z tatusiem:-p nie było go tydzień prawie to odrabia.A ja sobie zawsze coś znajdę.(oczywiście nie żadne tam sprzątanie:-p)
 
Do góry