reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hej
futrzaczku ja chyba ominęłam Twoją rocznicę , więc wszytskiego naj :*
marzena wiiiiitaj :*:*:* brakowało tu Ciebie :-)
alex współczuję tego przymusu ehhh

u nas pogoda wczoraj była super , pojechaliśmy sobie (mąż wkońcu dostał wolne po 5 tygodniach) więc pojechaliśmy sobie do aqarium , później do aquadomu :-) no i jeszcze na takie zajebiaszcze wybrzeże , a przez to że wszędzie były korki nie zdążylismy już na rowerki wodne :-( buuu
ale planuje kolejny tak wypad jak tylko bedzie super pogoda :-)


zdjęć jeszcze wszytskich nie poukładałam , zostało mi zrzucenie z aparatu i kamery i sprawdzenie kart zapasowych :-) wiec pikuś
 
reklama
U nas dziś pogoda w kratkę. Zbieramy się żeby gdzieś na spacer jeszcze powędrować. Ale z każdą chwilą chce mi się bardziej spać :D

Jakiś taki śpiący dzień. Bez sensu są święta w środku tygodnia :/

Jolek to w smsie się nie zmieści :p
 
Bry :-)

Jolek wścibiuchu, nie wszystko można wiedzieć, mi Marzena wyśle sms-ka :-D

Alex tak jest jak Jaipur mówi, co innego chcieć, co innego musieć. Ja chcę wyjść z domu i nie mogę się doczekać października, te kilka godzin zleci niepostrzeżenie i już do domu gdzie można się bawić, tulić i kochać :-) Skoro nie masz wyjścia, może postaraj się zmienić nastawienie? Albo znajdź inne wyjście ;-)

Marzeno pewne rzeczy są niezmienne (całe szczęście) np. moja złośliwość :-D Wrocek musi poczekać, na Studia idę :-p Ale później się ode mnie nie opędzisz :-D


Złośliwość rzeczy martwych - mieliśmy jechać nad morze i dlatego pogoda zbrzydła.
 
Cześć lasencje:-) Ja dzisiaj się wyspałam rano Nadię do opiekunki podrzuciłam i wróciłam spać o 13 wstałam, za to na noc do pracy:dry: No ale jutro Nadia znowu na wycieczkę jedzie tym razem na safari (dzisiaj w Oxfordzie była) i wróci dopiero o 17:30 :tak::tak::tak::tak:Więc odeśpię nockę przed kolejną. Pogoda u nas do dupy szwagier z Pl wraca a gdzie on się pojawia to zaraz deszcz leje, to przez niego u was lało i zimno było bo dokładnie jak on do Pl poleciał to u nas słonko wyszło a u was niebo zaczęło płakać:-D:-D:-D
 
Styna mam nadzieję,że z tym szwagrem się sprawdza :-D

Hope tobie za dużo by musiała pisać, mi łatwiej będzie :p

Marzenko emila ci wysłać???Masz priva na forum :tak::-D

Jaipur tata z nad morza wrócił??? Nie sprzątanie ale mam nadzieję,że nie praca :-p

Widzę że pogoda wszędzie do bani. My dziś w domu kiblujemy bo mama jakaś nietomna:(
 
styna oby ten szwagier już wrócił z PL, bo zaczynam mieć depresję;-)
jolekStary wrócił znad morza, miałam nosa żeby nie jechać, bo ponoć mega zimno było.Nie praca, bo czytam sobie zaległe pisemka.Niestety branżowe, ale ciekawe niektóre. No a jutro znów wyjeżdza do wtorku. Ale potem do października już w domu non stop.
Więc jakby komuś sie nudziło, to zapraszam w weekend, chata wolna:-D(w niedzielę kroi się babska posiadówa, ale na razie w przygotowaniu)
 
Styna no to gratulacje:) U nas młody luźno się załatwia więc też się zęby kłaniają (chyba)
Co do szwagra to jakaś ściema bo u mnie tez popaduje :eek:

Jaipur przeprowadź się bliżej :)
 
reklama
Do góry