reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej Mamuśki :) jakie mile ożywienie na wątku :D

Ja jestem już spakowana na tip top. Jedynie muszę wrzucić szczoteczke do zębów i kosmetyki do malowania. Ale nie ma się co dziwić skoro na ostatniej wizycie skurcze miałam dość silne i dzisiaj pół nocy też :/ jak nic rozwarcie się poszerza :/ godzina 0 zbliża się wielkimi krokami.

Lisica z masy solnej najfajniejsze figurki można porobić :) A majtek też mam 5 szt. Podkłady mam ale jedna paczkę a biustonoszy typowo do karmienia nie kupuj bo i tak używam cienkie namioty które łatwo zsunac. Starczy na poczatek :)
 
reklama
Witajcie,
Ja też jestem majóweczką. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Czytałam wątek od czasu jak dowiedziałam się o ciąży, czyli już sporo czasu. Nigdy nie pisałam na żadnym forum, dlatego też się nie rejestrowałam. Bardzo się ucieszyłam, że wątek odżył. Postanowiłam też nie tylko czytać, ale i pisać.
Pozdrawiam wszystkie majóweczki
 
Asiula oby te skurcze nie wróciły i to tylko fałszywy alarm był!!! Trzymaj się tam kobietko!

Etsa witaj:)

Mitaginka ja też się czaję na te biustonosze z alles;) tylko jakoś ciągle się boję, że piersi mi jeszcze urosną/napuchną i tak ciągle ten temat odkładam...

Lisica niestety nie pomogę z krasnalem:/ W ogóle nie wiem kto u nas Małemu będzie pomagał z takimi zadaniami, bo oboje mamy dwie lewe ręce do takiej pracy;P Ta masa solna też wydaje się dobrym pomysłem jak dla mnie;)

Torby jeszcze nie spakowałam, z wyprawki brakuje mi chyba tylko biustonoszy, wózka i kremu z filtrem dla Małego...


Dziewczyny a Was też tak czasem brzuch boli? Mnie tak ciągnie i boli dołem od kilku dni, że szkoda gadać nawet:/ Skurczów nie mam, brzuch miękki, tylko dołem jak na okres rwie:/ Tyle co się dowiedziałam od położnej, że wg niej to bóle szyjkowe...? Czy to znaczy, że to szyjka może się skracać? Póki co staram się leżeć i nie martwić tym za bardzo...
 
Ostatnia edycja:
VErna, z bólem ja nie pomogę bo mam różne rodzaje bólu. Raz w tygodniu jak na okres. Do tego częste twarDniEnia. Nie wiem który z tych objawów skracal mi szYjKE a teraz mam krążek więc nawet nie można już jej zmierzyć.
 
Termin mam 3 maj (wg OM). Spodziewamy się trzeciego dziecka. Z niecierpliwością na braciszka czekają dwie córeczki.
Torby nie mam jeszcze spakowanej, chociaż chyba wszystko mam już zakupione.
Bóli jak na @ na szczęście nie mam. Jednak, mam problemy z twardnieniami brzucha no i szyjkowe. Na szczęście nie są one takie jak przy drugiej córce, ale jednak są.
 
Asiula jakby cos sie dzialo to jedz do lekarza nie ma co zwlekac:-*

Verna ja takich boli nie mam... Nie pomoge niestety...

Mi do torby brakuje jeszcze stanik kapcie kosmetyki- chce kupic takie male podróżne no i jeszcze jedna koszule do karmienia bo mam tylko jedna i koszula do porodu...

Hej esta trojka dzieci... Ja sie boje czy z jednym dam rade ;)
 
Etsa witaj :) Ja mam termin z usg na 3 maja Ale wątpię ze dotrwam chociaz do polowy kwietnia.

Verna w nocy miałam dość silne skurcze i czułam się jak kiedyś pierwszego dnia okresu. Co chwilę ciągnęło mnie na kibelek Ale nic nie udawało się zrobić. Na pewno był to ból rozwierajacy szyjkę bo rano cały kawał czopa znalazłam na wkładce. Teraz skurczy nie mam ale jak wrócą to będę musiała jechać na ip.
Twardnienia też mam bardzo często i to coraz silniejsze :/
 
reklama
Ja pewnie też nie dotrwam do końca. Na ostatniej wizycie lekarz poinformował mnie, że szyjka skróciła się i jest rozwarcie "na opuszek palca". Chociaż życie czasem płata nam figle i mam nadzieję, że dotrwam chociaż do 38 tygodnia. W ciąży drugą córcią leżałam od 19-stego tygodnia, a urodziłam ją w 40-stym.
Pozdrawiam wszystkie lężące dziewczyny.
 
Do góry