reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Tak ma azs alergię i astmę ;-) ale dzięki usg ma też cały kręgosłup ;-)
Spoko rozumiem Twój punkt widzenia. Pewnie ze sa laski co latają prywatnie i na nfz (wtedy usg im wypada co 8-10dni)
Ja dmucham na zimne w inny sposób no nie jem serów pleśniowych, ryb z puszki itd ;-)

No własnie ty musialas mie tskie badania bo zysk byl duzo wiekszy niz ewentualna strata ale nikt nie da ci gwarancji ze przez te dlugie usg słaba z natury skóra twojego synka nie pogorszyla sie do jednak bardzo drastycznego stanu prawda ? Ale wiadomo ze jakbys musiala zrobic to jeszcze raz to bys to zrobila tak samo.
 
Dzień dobry. Przez godzine opowiadałam bajki i usypiałam córkę. Dobrze że śpi bo od po 5 nie spać z nią to masakra. A ja mam taki stres bo idę dziś na wizytę.
 
Ja mam koleżankę u której np zarodek przestał sie rozwijać i wtedy z konieczności, z potrzeby na usg chodziła co 2-3 dni żeby wiedzieć ze jest lepiej,,ze nie straciła dziecka. Ja mysle ze sa sytucje ktore wymagaja czestszego usg... ale gdy wszystko jest dobrze to raczej nie ma potrzeby robienia usg co kilka dni. Indywidualna sprawa kazdego tak jak to czy ktos chce /nie chce badan tych dodatkowych Papa. :-)

 
A mojej koleżance znów gin powiedział ze stres matki bardziej dziecku szkodzi.

Ja mam swoje usg co 10-14dni jak na razie i uważam że skoro lekarz tak potrzebuje kontrolować czy jest OK to znaczy ze potrzebuje. Krwiak rośnie razem z dziećmi nie zmniejsza się może będzie potrzebna szybka interwencja.co prawda nie oddesa go nie zoperuja ale jednak mogą dać duphaston dożylnie czy coś.

Asiaf mój Oktawian jest tak silnym alergikiem i ma azs a wizyty miałam w pierwszej ciąży co miesiąc usg trwało 3 minuty. Nie jadłam tez cytrusów ani innych uczuleniowych. Po prostu taka choroba juz jest i tyle.
Mojej siostry bliźniaki tez są alergikami ja sama jestem uczulona na kilka rzeczy.
 
Ale mam okropne sny juz któraś noc z rzędu dziś śniło mi się ze byłam w lesie ze znajomymi z brzuszkiem juz i nagle przyjechali jacyś goście chcieli nas zgwalcic potem okazało się ze zabili moja koleżankę i kolegę a ja uciekalam przez las.
No zasnąć nie mogłam po tym snie
 
To faktycznie ciezki sen, ja pierwszy raz od ciazy mialam erotyczny az mnie brzuch bolal he;-)) Mi tez lekarz no powiedzial ze usg bede miala co miesiac zeby sprawdzac czy malenstwo przybiera na wadze, rosnie ze wzg na moje cisnienie... lepiej kontrolowac czesciej jak jest taka potrzeba, jak nie ma to oczywiscie standardowa czestotliwosc wykonywania takich badan.

Mam taka chec gdzies pojechac na urlop w jakies mile miejsce. A wlasnie ciekawe czy termy zima sa przeciwskazane w ciazy...? Wiecie cos o tym?:-)
 
reklama
Ewelina mi lekarz zabronił jacuzzi term ale to przez krwiaka niewiem jak jest normalnie.
Ja planuje wybrać się z mężem i synkiem na święta gdzieś obym tylko była na chodzie. Mieliśmy w czw jechać na romantyczny wekend do Pragi siostra do synka przyjedzie w śr no ale nie pojadę by lezec w pokoju cały pobyt
 
Do góry