reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

O proszę ile scyzoryków:)

Wiecie co, mimo porannych wymiotów czuję się dzisiaj zaskakująco dobrze. Nawet mam energię żeby wreszcie zacząć przygotowywać się do czwartkowej obrony. Też wstawałam jeszcze niedawno w nocy siku ale od paru dni śpię do rana bez wstawania:)
 
reklama
U mnie najgorsze w ciąży póki co to brak siły, sennosc.. I ból brzucha czasami taki jak bym zaraz okres miała dostać no ale nie ma go:)) też bez sensu kupiłam pakiet w Enel medzie a lekarz prowadzący moja ciążę przyjmuje na nfz ale chyba będę chodzila podwójnie... Bo chociaż usg czy badania w Enel szybciej zrobię.
 
Cześć.
ewelinax5 mamy tak :) co do bólu, to u mnie pojawia się od dość często. Boli podbrzusze - tak jak przy okresie - czasami też swędzi od środka. Lekarz twierdzi, że to normalne że musimy czuć, że przecież rośnie :)
Passoa1705 ta końska maść rozgrzewająca to chyba nie najlepszy pomysł. Mówi się, że w ciąży należy unikać ciepła: bardzo gorących kąpieli, grzejących poduszek elektrycznych. Szczególnie jeśli będziesz używać np na kręgosłup
 
10600599_845096042197750_4890805817460145637_n.jpg
:-)


Na wesoło :)
 
No wiec ja po wizycie
Cukier ok mam tylko natychmiastowo lekarza sie zgłosic gdybym miała omdlenia
Moja dzidzia prze brzuszek juz widziałam ;) ma 39.86 jest słodka ;)
No i 31.10 na prenatalne
 
Didi20 ja mam 7listopada usg już to wykrywajace wady ale nie robię papa, a doktorki pytałam czy usg mam przed tym robić to powiedziala że jak przyjdę na wizytę a idę jutro do niej to podejrzymy co i jak więc liczę że jutro zobaczę cosik, a Ty kiedy masz?
 
Ja mam we wtorek jutro ide pobrac krew... a tak pozatym mam co 2 tyg wizytę bo pierwsza ciążę ledwo donioslam potem pewnie bede miala co 3 tyg wizytę.
 
reklama
Ja dzis byłam na pobraniu krwi, masz już jedną ciążę za sobą... Dobrze Ci:)) a w poprzedniej miałaś komplikacje? Ja też będę miała częściej usg i wizyty że względny na nadciśnienie..
 
Do góry