reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja jestem taka ze się nie położę jak nie dokończę czegoś, no nie umiem po prostu. jak się położę i widzę ze mam szklankę muszę iść ją pozmywać, kiedyś tak nie miałam teraz jak mieszkamy sami to gdzieś to we mnie się zakorzeniło.
Chociaż syf też mam , żadna ze mnie pedantka.
 
reklama
amazonka Ty masz jeszcze trochę czasu. Ja mam termin na dziś. Już zaczynam się denerwować wszystkimi pytaniami kiedy rodzisz? A postępu brak. :(
 
amazonka Ty masz jeszcze trochę czasu. Ja mam termin na dziś. Już zaczynam się denerwować wszystkimi pytaniami kiedy rodzisz? A postępu brak. :(
Smerfetka nie denerwuj się, mi termin minął we wtorek ;) Też mnie wkurzały pytania "kiedy", przestałam już nawet odpisywać na wiadomości bo ciągle się ktoś pytał :D
 
Dziewczyny a jak jest ze zwolnieniem lekarskim. Czy ginekolog bez problemu wystawi mi l4 na jeszcze jeden tydzień? Czy już od jutra zacznę macierzyński? Nie wiem czy mam zapisać się do internisty i prosić o jakieś "lewe" zwolnienie. Wiecie coś na ten temat?
 
ja wcześniej urodziłam 4 dni poterminie, zwolnienie mi wypisali w dniu terminu w szpitalu na 6 dni, ale jak urodziłam to od ego dnia macierzyński
 
ja wcześniej urodziłam 4 dni poterminie, zwolnienie mi wypisali w dniu terminu w szpitalu na 6 dni, ale jak urodziłam to od ego dnia macierzyński
Kasiulec ale Ciebie wcześniej przyjęli do szpitala? Ja mam się zgłosić 7 dni po terminie jeśli nic się nie będzie działo a l4 mogą wystawić 3 dni wstecz
 
A ja jestem w ogóle udana! zapomniałam o zwolnieniu!! skończyło mi się chyba 30 kwietnia.. Kurde ale ze mnie dupa wołowa :-D
 
Ja miałam zwolnienie do 30 kwietnia, a byłam u lekarza 29 kwietnia. Nie wypisywał mi zwolnienia, tylko powiedział, że jak przyjdę zrobić ktg (jutro idę) to wypisze mi kolejne. Zobaczymy jutro. Dzisiaj czuję się fatalnie. Cały dzień spać mi się chce.
 
mi to sie chyba ostatnio rypnał bo mi wypisał zwolnienie do 27 maja tyle łazić nie zamierzam :no:
ale jak w tym czasie urodzę to ono sie przerywa i nalicza sie macierzyński? ja jestem tempa w tych sprawach.
Mnie też już drażnią pytania :angry:
 
reklama
Amazonka narodziny dziecka przerywają l4 i zaczyna się macierzyński. Nie wiem tylko czy gin wypisze mi jeszcze zwolnienie czy każe brać już macierzyński a szkoda bo to zawsze tydzień dłużej z synkiem.
 
Do góry