reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mi się wydaje że problem polega na tym że toczy się rozmowa pomiędzy osobami które są akurat online. I wychodzi w ciągu dnia 15 rozmów typu
A: a który masz tydzień
B: 6ty. A ty który
A: też 6ty. Jakie masz objawy
B: żadne a ty?
A: ja też. A skąd jesteś... Itd itd

Ja tego nie ogarniam. Ciężko się odnieść do którejś z waszych wypowiedzi
 
reklama
Barbarka ok, masz rację, ale przecież nie musisz się odnosić do każdego napisanego zdania...:-) a takie rozmowy po prostu przewijam (bez obrazy dla nikogo).
 
Dziewczyny obrazcie sie o byle co ... po prostu tu sie zrobil smietnik i narobic wasze posty to czasami graniczy z cudem ... a najlepiej pozakladajcie sobie kilka dodatkowych tematow ehh ;/ po co jakies pogaduchy skoro jest od tego glowny watek czyli ten ? po co jakies samopoczucia skoro tu piszemy o tym ? i co w kazdym watku bedziemy pisac po jednym zdaniu? nie robcie sobie jaj ;/ potrzebny jest moderator ktory to oganie wszystko ... zalozmy sobie gadu gadu albo skypa i bedziemy prowadzic czat ... a ze nie potraficie zrozumiec ze chodzi nam o rozmowy takie jak napisala Barbarka ... ja czasami napisze z rana i wieczora jak wiekszosc nas i nawet nie wiadomo co napisac bo ani zaden konkretny temat ani nic bo ile moze walkowac ktory tydzien itp nie mozemy tu porozmawiac na jakies konkretne tematy ? a taak to nawet nie wiadomo co Wam odpisac i codziennie to samo basia super ze masz objawy edyta super ze masz skonczony 6 tydzien ... przewincie sobie kilka stron i poczytajcie sobie o czym jest gadka ...
 
Najlepiej bedzie jak sie wszyscy z tego watką wymelduja i przynajmniej bedzie spokoj :) ja sie odmeldowuje nie mam ochoty na jakieś dien gadki o tym o czym moge a o czym nie pisać :) narazie dziewczyny !
 
Olciaa, mnie też trochę denerwują te rozmowy, ale zauważ, że głównie prowadzą je dziewczyny, które są po raz I w ciąży. Ja je po prostu przewijam. Bo tym razem takie tematy mnie nie ruszają.

A poza tym jakich rozmów tutaj oczekujecie? O jakie konkretne tematy chodzi? Skoro na razie ich nie ma to znaczy, że jeszcze nie znamy się jakoś dobrze, i forum się dopiero rozwinie. A nie raptem po 7-8 tyg ciąży zarzucamy już sobie tutaj bałagan i śmietnik i mamy już 5 osobnych wątków...
Olciaa zaproponuj jakiś temat, rozpocznij coś, zazwyczaj do konkretów staram się odnosić, i jeśli któraś zacznie coś "ciekawego" na pewno inne dziewczyny to "wyłapią" i się odezwą.

Ja po prostu nie lubię takich ograniczeń, żebym musiała się zastanawiać czy to o co chcę zapytać, o czym chcę porozmawiać, jest już wystarczająco konkretnym tematem, że mogę go poruszyć na wątku ogólnym czy musze się przenieść na pogaduchy... To tylko forum, a niemiecka organizacja, że trzeba się pilnować na każdym kroku....


Waiting4beans - super-, ja też mam 1.10 następną wizytę :) a o 22 już dawno śpię głębokim snem ;) czasem jestem w łóżku szybciej niż moja 3 letnia córka ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej:tak:
Co za burza tutaj przeszla...
Dr Asia w pełni się z Toba zgadzam - każdy ma prawo pisać jak chce - zarówno długie posty jak i krótkie po zdaniu jeśli mu tak pasuje.
To jest glowne forum wiec wydaje mi się, ze raczej o mniej ważnych rzeczach tu można pisać a bardziej prywatne na zamkniętym watku?
Ja tez nie każdemu odpisze i nie sadze, żeby ktoś się urazil - to tylko forum a nie sprawa zycia i śmierci żeby to tak poważnie traktować:-)
Waiting jak dla mnie to i tak długo wytrzymujesz bo ja już o 20 nie mam mocy:-D
 
Tak masz 15lat lat tupnij noga i idźmy sobie masakra :D

DrAsia właśnie nie znamy sie wiem moze się poznajmy różnymi pytaniami jakie nas interesują zeby lepiej sie poznać ... Nie chodzi o konkretne tematy absolutnie tyle zeby ta rozmowa codziennie się nie powtarzala o zyciu codziennym chociaż z drugiej strony przydałby sie watę zamknięty bo ja osobiście chce Was o cos zapytać doradzić ale nie tu gdzie każdy moze to przeczytać :)ja tez bylam w pierwszej ciąży i nie przypominam mi sie nie przypomina żebym codziennie pisala ze jestem w 6tyg i którymś dniu ale moze dlatego ze miałam komplikacje ... Dziewczyny rozumiem które piszą o bólu mdlosciach etc ale przez to ze jest multum stron o niczym nie można dokopac sie do rad dziewczyn na dany temat który juz byl i trzeba pisac od nowa to samo ... I no teraz wyszla dyskusja niech kazda sie wypowie co jej nie pasuje albo pasuje no przeróżne sa tematy czyż nie ? Nawet możemy rozmawiać o naszych dzieciach czy o czy ktoras zamierza w ciąży chodzić na zajęcia dla ciężarnych no różne różności i na pewno zalapie sie temat tylko trzeba chcieć a nie sie obrażać
 
Ostatnia edycja:
Co do mojego kladzenia sie spac o 22. Wytrzymuje " do tak poznej pory" tylko dlatego ze od 18 do 20 jestem w objeciach morfeusza :p
Ok dosc tych sprzeczek o to co pisac w jakiej ilosci itp.
Ja mam do Was pytanie a glownie do tych ktore maja juz dzieci. A mianowicie chodzi mi o ciuszki niemowlece bo mam dylemat. Wiadomo ze jeszcze wcześnie i duzo czasu na kompletowanie wyprawki ale czasem jak widzę w sklepie jakis ciuszek ktory wyjatkowo mi sie podoba a jak jeszcze jest na promocji to podoba mi sie podwojnie to kupuje ale zastanawia mnir rozmiar ciuszkow dla noworodka. Jaki kupic na poczatek? Mnie sie wydaje ze te 56 czy jakos tak to starczy na tydzien dwa albo w ogole jak sie dziecior wielkosci smoka urodzi.ze lepiej celowac w o jeden wiekszt rozmiar czyli 62 chyba? Mieszaja mi sie te numerki. Jakie wy kupowalyscie na poczatek?
Kiedyś ktoras z was o wozkach wspominala. Ja tez mam juz wybrany wymarzony 3 w 1 gondola spacerowka i fotelik X lander x run. Juz mialam bliskie spotkanir z nim.idealny jak ktoś ma nierowne chodniki pod domem,mieszka poza miastem albo lubi spacery po wertepach lasach lakach itp no i jest jednym z najlzejszych dostepnych na rynku wozkow :-)
 
Wating na pewno nie kupować duzo ciuszków np kilka w roz 52,56,62 bo nie wiadomo jakie dziecko się urodzi a w ust na sam koniec nie ma co wierzyć bo mi lekarz mówi ze urodzę dziecko 4,5 kg a irodzilam kruszynke bo 3300 i np mi ciuszki 56 starczyly do 3msc a później można przeciez dokupić :D tym razem skupie sie na innych rzeczach takich jak łóżeczko laktator elektryczny wózek posciele itp takie które będę mi koniecznie potrzebne a co do c- landera miałam spacerowke super i nawet lekka ale jak jeździłam busem to musiałam kola zdejmować i dziadek Zuzi miał maly bagażnik to tez musiałam ściągać ale teraz jak mieszkam na wsi to juz mogę wybierać co chce :D

A ze spaniem u mnie to tak oglądam na wspólnej jeszcze cos do polowy i usypiam a rano ciężko mi wstac gdzie na poczatku wstalam o 6 i juz koniec nie bylo spania :D teraz tez bym poszła spac ale moja mysza zaraz wstanie i koniec a szorowalam dzisiaj podłogi wiec padam na twarz

A moze ktoras miala quinny mod ? I cos więcej mi powie o gondoli? A foteliki samochodowe jakie mialyscie ? Jakis typ macie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Waiting ja miałam najmniejsze na 56 ale coreczka miała 53 jak się urodzila i wszystko było jej za duże a nosila ok 3 mc ciuszki ale ona chudzina od poczatku:-pwieksze rozmiary zdecydowanie dluzej nosila:tak:czasem trzeba tez wzrokowo zerknąć bo jednak rozmiar rozmiarowi nie rowny:sorry:zalezy od producenta:tak:ciuszkow na razie nie kupuje ale kupiłam pieluchy tetrowe bo były gesto tkane a ja takie uważam za najlepsze:tak:
 
Do góry