reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

Ja też po wczorajszej wizycie:-) Mała dalej leży główką w dół:tak: i waży 1505g :-) Od razu doktor podpiął mnie pod ktg i wyniki też dobre:-)
No to teraz czekam do 12 marca na kolejną wizytę;-)
aga to nie dobrze, że masz skurcze.. byłaś na kontroli z tym..? odpoczywaj ;-)
 
reklama
aga no to aby się udało pojechać na te 3d:tak:

A ja od soboty mam taki ból pośladków (tak jakbym miała zakwasy, np. po jeździe na rowerze) że ciężko mi się poruszać..:-(
Na wizycie w pon. gin powiedział, ze wszystko jest dobrze.. Więc nie wiem co mam robić..? :-(
 
Witam wszystkie mamy :)
jestem z Wami po raz pierwszy, sama nie wiem dlaczego tak późno dołączyłam, ale mam nadzieję że szybko nadrobię straty :) Termin mam na 26-maja także jeszcze troszkę przed nami :) pewnie z czasem dorobię suwaczki, ale w tej chwili jest tak pięknie na dworze, że mnie już ciągnie. dlatego jeszcze raz dzień dobry wszystkim i do zobaczenia wieczorkiem :))
 
Ajj.. Ja przez jakiś czas wogóle nie mogłam chodzić.. A teraz przez ten tydzień tylko prałam i prasowałam wszystko dla małej:tak: Jeszcze tylko male drobiazgi do poprania i wszystko będzie czekać:-)
Ja właśnie dziś cały dzień byłam nad jeziorkiem, bo pogoda świetna, że sie nie chce w domu siedzieć..:-D

e_v witaj:tak: widze podobny termin do mojego.. bo mam na 29 ;)
 
Dzień dobry :)

super może spotkamy się w szpitalu, pod warunkiem, że rodzisz w zielonej?
widzę, że aga_biedroneczka też ma podobny termin :)

jak Wam idą przygotowania do przywitania Waszego maleństwa? macie już wszystko gotowe? ciuszki, łóżeczka, wózki i całą resztę?

życzę pięknej niedzieli brzuchatki :-)
 
hej mamuśki, trochę mnie nie było. Byłam w szpitalu dziś jest równe 3 tygodnie jak tam trafiłam, pojechałam z bólami brzucha i dwa dni musiałam leżeć na patologii ciąży na obserwacji, ale wszystko się dobrze skończyło...
w czwartek w zeszłym tygodniu miałam wizytę i swojego lekarza, on twierdzi że urodzę w ciągu dwóch tygodni, więc przed planowanym terminem który mam na 1 maja. już się denerwuję:)
Trochę się poprzewracało u mnie bo mój związek się zakończył i jakoś nie mogę się z tym pogodzić...:( ale musi być dobrze obojętnie co by się nie działo:(

ja mam już wszystko prócz kosmetycznych spraw dla dziecka, typu gaziki, waciki, coś do kąpieli, ale to akurat nie jest problem.
Kupiłam już wózek i zdecydowałam się na tako jumper x...dzisiaj mają mi go wysłać mam nadzieję że jutro dostanę:)

Moja mała Julka coraz mniej się rusza co mnie trochę stresuje, bo nie wiem czy powinnam się wybierać do lekarza czy co robić i najczęściej muszę zjeść coś słodkiego i czekać czy się pobudzi czy nie, no i na szczęście kończy się to szczęśliwymi ruchami:D

e_v - witam z nami :)

jak tam się czujecie ? wszystko mam nadzieję spokojnie i dobrze :)
 
reklama
Witam się w ten deszczowy poniedziałek..
asiorek ostatnio myślałam o Tobie..:tak: bo ty tu pierwsza nam z rodzących..;-) no te 2 tyg. to mogą być 4 tyg. Moja koleżanka już rodzi od dwóch miesięcy..:szok: Chodzi z rozwarciem i tak ją straszyli.. A termin ma teraz na 10 kwietnia i dalej się trzyma:-)
Ja właśnie też ten tako chcę.. Tylko nie wiem kiedy go dostaniemy od teściowej, bo to ona nam funduje:tak:
A tak teraz tylko po wypłacie kupię kosmetyki, spakuję torbę i juz wszystko zrobione;] Tylko czeka jeszcze nas malowanie pokoju i przeniesc lóżeczko do naszego pokoju:tak:
Asiorek współczuję, że się rozstaliscie.. i to teraz w takim momencie:-(
A to, ze mała się mniej rusza to się nie przejmuj, bo już ma mało miejsca :tak: napewno wszystko jest w jak najlepszym porządku.. A ty kochana 3maj się i czekamy na wieści:tak:
 
Do góry