reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Monaadams :rofl2: no to możemy sobie podać rączkę :-D Może już się znamy z widzenia? ;-) Musimy się umówić kiedyś na jakąś kawkę/herbatkę i pogaduchy :tak: albo na plac zabaw z dziećmi jak pogoda pozwoli :-D Daleko od centrum mieszkasz? Jakby coś to pisz na pw :tak:

Fajnie Wam, już obeznane jesteście, wiecie co gdzie i jak... Ja jeszcze zielona w tym temacie i przerażona... (w PL chodziłam prywatnie do gina, rodziłam córcię też w prywatnej klinice więc warunki w mojej ocenie były naprawdę bardzo dobre) Tutaj w UK na koncie mam jedynie poronienie, przeraża mnie niewiedza tutejszych niektórych lekarzy i olewcze podejście do pacjenta... :-(


Sorki że tak rzadko się odzywam, moja mamusia jest u nas w odwiedzinach do piątku, także póki co nie mam zbytnio czasu na czytanie czy pisanie, muszę się nią nacieszyć póki mogę... ;-) Pomimo kilku podejść nie jestem w stanie również nadrobić głównego wątku... :zawstydzona/y:
 
Monaadams :rofl2: no to możemy sobie podać rączkę :-D Może już się znamy z widzenia? ;-) Musimy się umówić kiedyś na jakąś kawkę/herbatkę i pogaduchy :tak: albo na plac zabaw z dziećmi jak pogoda pozwoli :-D Daleko od centrum mieszkasz? Jakby coś to pisz na pw :tak:

Fajnie Wam, już obeznane jesteście, wiecie co gdzie i jak... Ja jeszcze zielona w tym temacie i przerażona... (w PL chodziłam prywatnie do gina, rodziłam córcię też w prywatnej klinice więc warunki w mojej ocenie były naprawdę bardzo dobre) Tutaj w UK na koncie mam jedynie poronienie, przeraża mnie niewiedza tutejszych niektórych lekarzy i olewcze podejście do pacjenta... :-(


Sorki że tak rzadko się odzywam, moja mamusia jest u nas w odwiedzinach do piątku, także póki co nie mam zbytnio czasu na czytanie czy pisanie, muszę się nią nacieszyć póki mogę... ;-) Pomimo kilku podejść nie jestem w stanie również nadrobić głównego wątku... :zawstydzona/y:

Hej. A co tez z Rugby jestes?:-D
 
witam wszystkie przyszle mamusie!
Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko jak dolacze do was:blink:,jestem aktualnie na Cyprze u meza rodziny,ale mieszkamy w UK.Przyjechalismy miesiac temu na Cypr odwiedzic rodzinke i stalo sie,wkoncu po dlugim oczekawianiu zaszlam w ciaze i nie mozemy teraz wracac,bo loty do 3mies.ciazy sa niebezpieczne,no i zreszta wiecie,skoro tyle czekalismy to nie mozemy teraz ryzykowac.W kazdym razie do UK wracamy po nowym roku:-).Mieszkamy w Birmingham,a Wy dziewczyny w jakich okolicach?
 
Mam jescze takie pytanie?Czy moglaby mi ktoras,napisac jak wy wstawiacie sobie te suwaczki,stworzylam swoj suwaczek,i w ustawieniach probowalam zmienic na nowy bo rok temu urzywalam inny,apotem jakos odeszlam od tematu i nie wchodzilam na forum,w kazdym razie nie pokazuje mi mojego nowego suwaczka i nowego zdiecia,mecze sie z tym nie wiem jak dlugo.Albo ja jestem glupia albo te ustawienia?
 
Klaudyna ja latalam i pierwszej ciazy i teraz tez w pierwszym trymestrze i nigdy nic nie slyszlam
Zeby to bylo niebezpieczne... w pierwszej ciazy lecialam w 5 tygodniu do hiszpanii a wracalam w 8 pozniej to juz do pl i spowrotem ale to w 5 miesiacy, teraz wracam z polski w 5 tygodniu. Wiem tyle ze nie mozna latac na kilka tygodni przed porodem...
Gratuluje dzidzi i zycze milego pobytu na cyprze :)
 
reklama
Problem w tym ze chce rodzic w Leicester i wszystkie papiery mam mieć wyslane ze szpitala stamtąd. Dzwonilam do nich i jak nie dostane niczego do wtorku to jeszcze raz mam dzwonić. Moja polozna jest tez tylko we wtorki. Nic pozostalo czekanie.
 
Do góry