reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

marteczka,niebezpieczenstwo poronienia jest wysokie w kazdej ciazy do 3 miesiaca,kazdy lekarz ci to powie,skoro latalas samolotem w pierwszym trymestrze,to bardzo dobrze ze nic sie nie stalo,ja bym nie ryzykowala,gdyz na wysokosci niebezpieczenstwo poronienia wzrasta dwokrotnie.Mam ciaze zagrozona i bez dodatkowych emocij,bo od tygodnia krwawie,lekarz zwiekszyl mi dawke progesteran i mam lezec i sie nie ruszac przez nastepne 10 dni,pozniej zacznie bic serduszko i zobaczymy jakie bedzie leczenie?W kazdym razie gratuluje wszystkim przyszlym i obecnym mamom:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny bylam dzis prywatnie u lekarza widzialam swoje malenstwo ;) mam 8*5 dni ciazy. Wszystko super cacy ;-) serduszko ladnie bilo <3. Nic tylko cieszyc sie ciaza...
 

Załączniki

  • 1381590794268.jpg
    1381590794268.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 53
Mamuska Blaneczki,bardzo sie ciesze ze wszystko u ciebie w pozadku,mam nadzieje ze nie bedziesz miala problemow do konca:-),a o tych lotach napisalam nie zeby straszyc,bo kazda kobieta i tak zrobi jak uwarza,poprosu stac sie moze,ale nie musi oczywiscie ,nie chcialam zeby mnie zle zrozumiano,pozdrawiam i milego weekendu:cool2:
 
41witos.gif


Monaadams dokładnie tak. :tak:;-)

Co do usg to ja też nadal czekam na wezwanie na teoretycznie pierwsze usg, ale u midwife byłam 1 raz w ten poniedziałek. Jutro mam wizytę w klinice i będę miała 3 usg, już nie mogę się doczekać zobaczyć co słychać u naszego maluszka. :tak:


Mamusia Blaneczki cieszę się że wszystko ok u Was, zdjęcie super!
zwyciestwo.gif

Ile taka przyjemność u Was kosztuje?

Co do latania samolotem to przed chwilą wypowiadałam się na ten temat w temacie głównym ;-)

Klaudyna31 Cypr, ech... Zazdroszczę pogody itd ;-) też by mi się nie chciało wracać do UK... ;-) A co z pracą? Możecie sobie pozwolić na tak długi urlop? Jeśli tak to super, odpoczywaj ile się da :-)
 
Joanna23,z tym Cyprem to faktycznie tu jest cieplo i zawsze swieci slonce,mieszkamy u meza mamy,bo on z Cypru pochodzi wiec i z praca dla niego nie bylo wiekszych problemow,z tym ze tu jest wszystko strasznie drogie jedynie co zauwazylam lepsze niz w UK to standard mieszkan jest bardzo wysoki,piekne mieszkanie min.2 pokojowe umeblowane w nowoczesny sposob tylko 450f,czesto tez ze swoim basenem.Ale zostac tutaj i wychowywac dziecko z jedej wyplaty nie wiem czy starczy kasy na wszystko,w UK moge kupic mnostwo sprzetow dla dziecka z Gummtree,albo innej stronki,tutaj wszystko trzeba bedzie nowe,jescze nie wiemy co zrobimy,pozdrawiam dziewczyny:cool:
 
Ostatnia edycja:
Klaudyna jezeli masz ciaze zagrozona to oczywiscie jak masz lezec to musisz lezec. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
A mi chodzilo o to ze od zadnego lekarza nie slyszalam zeby nie latac jezeli jest wszystko ok. Wypoczywaj na cyprze i ciesz sue pogoda. Pozdrawiam.

Co do pierwszego usg to dostalam szybko list ze szpitala. Poszlam do gp i kilka dni po wizycie mialam list :) w poniedzialek wlasnie bylylismy na usg to byl 10 tyg rowno a z usg 10 plus 3 wszystko dobrze u nazego malenstwa i tak sie wiercilo i machalo nozkami i raczkami ze moj pytal czy czuje ;)
Teraz czekam na list ze szpitala kiedy na polowkowe bo jezeli bedzie trzeba dlugo czekac to chce isc prywatnie 10 grudnia to bedzie 18tyd i chce sprawdzic plec i oni tez sprawdzaja serduszko mozg itp i kosztuje tylko 39f ;) bo to niby tylko sprawdzenie czy chlopak czy dziewczynka ;)
Mam juz tez umowione wiyzyty do szpitala na 22 listopada i jalies po nowym roku a w miedzy czasie mam sie umowic do przuchodni do poloznej.
 
reklama
marteczka884-piszesz ze chcesz isc na prywatna wizyte gdzie sprawdzaja plec dziecka... powiem Ci ze bylam na czyms takim w poprzedniej ciazy i nie polecam. Placilam wtedy okolo 45 funtow i to bylo doslownie dwie minuty scanu!! Dowiedzialam sie jaka plec, mialam zdjecia ale to wszystko. Zadnych pomiarow. Bylam bardzo zawiedziona. Teraz stwierdzilam ze wole zaplacic 100 funtow i miec dokladny scan, z wszystkimi pomiarami-poprostu pojde do polskiego ginekologa. Nawet zdrobi 3d i da kilka zdjec.

Ja jestem wkurzona na maksa bo moja kochana midwife nie wyslala jeszcze moich papierow do Lecester! Dwa tygodnie temu bylam u niej na wizycie! A teraz okazuje sie ze bedzie dopiero w poniedzialek. Troche zaczynam panikowac czy zdarza z wszystkimi badaniami u mnie. 'Nawet krwi jeszcze nie mialam badanej. Nie wiem kiedy pierwszy scan...:wściekła/y: \
Dobrze ze mam tego dopplera to przynajmniej moge uslyszec serduszko dziecka....

Mamusia Blaneczki-zdjecie super, gratuluje udanej wizyty, oby ciaza byla spokojna i wszytko dobrze sie ukladalo

Joanna23 ah. super .. to rzeczywiscie moze kiedys na kawke sie umowimy? :-)

Reszcie dziewczyn zycze spokoju do najblizszych wizyt :-D

 
Do góry