reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Niemeczka mi sie w ogole te kojce nie podobaja.
Wygladaja tak... hmm.. jak zabawki :)

ja jednak zostane przy klasycznym łóżeczku.
Jednak jak ktos czesto wyjezdza, to kojec to chyba fajna sprawa.:-)
 
lozeczk oturystyczne sie jak najbardziej przydaje ja ksie wyjezdza - ja sobie nie wyobrazam wyjazdow bez tego wlasnie lozeczka. Dobrze gdy ma dwa poziomy. Jednak normalnie na codzien to nie chcialabym go uzywac - malo stabilne mi sie wydaje (zwlaszcza jak dziecko zaczyna juz wstawac i w ogole szalec).

Ale i tak najwazniejszy jest materac - jak jzu chcecie kupic lozeczka turystyczne jako jedyne to zainwestujcie w dobry materac - najlepszy chyab jest gryka-kokos, choc moze juz cos lepszego sie ukazalo. Ja mam wlasnie ten - jest w miare twardy i jestem zadowolona :-)
 
jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne, to ok, jeśli dziecko małe. ale potem, jak podrośnie, zaczyna wstawać itp, to bym się bała, że mi wypadnie z niego, albo upadną razem...
bedziemy mieć zwykłe drewniane :tak:
 
My jednak rezygnujemy. Kuzynki chłopaczek dzisiaj poleciał do przodu z tym łóżeczkiem. :no:
Stawiamy na drewniane. Bo jakby takie zdarzenie miała miejscu u nas w mieszkaniu, to chyba bym połamała to łóżeczko i nawet nie było by mi szkoda. :zawstydzona/y:
 
to turystyczne tez mi sie wydaje ze jest dobre dla malenkich dzieciaczkow ktore nie wstaja jeszcze no i jak sie jedzie do rodziny to mozna je zabrac ( na kilka dni) ale wlasnie nie jest stabilne jak drewniiane... ja tez kupie drewniane:tak:
 
własnie wrocilam z obiadku i wpadlam do tesco po buleczki i poszlam na dzial dla bobaskow :-) i oczywiscie sie nie powstrzymalam i kupilam zapinke do smoczka taka do ubranek :-D śliczną zieloną biedroneczke jest przepiekna!!! :tak:;-) to moj pierwszy zakup dla bebika a no i dowiedzialam sie ze moja kuzynka moze mi dac lozeczko a przynajmneij tak mowila mojemu tacie wiec za jakis czas napisze do niej czy to dalej aktualne ;-)
 
Ja dziś byłam w H&M, była promocja dżinsów ciążowych - wszystkie modele 40zł taniej, i tak zamiast płacić 149zł zapłaciłam 109. Tylko wprowadzili sobie ograniczenie do 2 sztuk na osobę. Wygodniutkie są i wreszcie nic nie uwiera i nie zsuwa się po odpięciu guzika :-D ufff.
 
reklama
Do góry