reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Kasiek i ja mam taka nadzieje, ale zapowiadaja deszcz na weekend, tylko ze temperatura dalej podobna, wiec moze zle nie bedzie, a roslinkom troche wody z nieba sie przyda :) a jak sie wogole czujesz?

Ja dzis psu pazurki obcinalam i jednego miala takiego poszarpanego, to go chcialam ciapnac a tu jak krew nie zacznie kapac, to pol dywaniku zalalo, ale po jakiejs godzinie i baby powder w koncu jej przeszlo.
 
reklama
Wama widze, ze z tymi paznokciami to problem. Ile my sie musimy na gimnastykowac z natalka, zeby opciaz jej paznokietki. We dwozjke i jeszcze potrafi nam uciec. Jak sie tak wyrywa to tez sie utnie za daleko.
Mam nadzieje, ze piesek nie bedzie mial zlych wspomnien i bedzi dawal pazurki do obciecia.
 
Kobietki jak tam u Was? U nas kleska, ludzie nie maja pradu. Szkoly pozamykane. Jeszcze czegos takiego nie widzialam.
Macie jakies pomysly jesli chodzi o antykoncepcje, co stosujecie? czy Wam to odpowiada. musze sie na cos zdecydowac, ale nie mam pojecia na co?
Ostatnio lekarz podpowiedzial mi Mirena i implant
 
Kasiek wlasnie sama sie dowiaduje na ten temat tylko ze ja napewno chce IUD, a wybieram pomiedzy mirena i paragard. Mirena jest na 5 lat i ma mala dawke hornomnu, jest cala z plastiku, paragard jest plastikowo-miedziana, ale nie ma wogole hormonow i jest do 10 lat. Wolalabym Mirena ale nie jest rekomendowana jesli karmi sie piersia, wiec wszystko zalezy czy tym razzem tez uda mi sie karmic mala.
A co masz na mysli piszac implant??
 
MOj gin tez mowil mi o Mirenie i o Implanon, to wszywa sie pod skore i nosi 3 lata. Ja musze wszytsko skonsultowac ze swoim kardiologiem, bo nie wszytskie anty sa dla mnie dobre. Ten implant w kazdej chwilii mozna wyjac, wiec moze to. Sama juz nie wiem, jak tak czytam te strony to wszytskie anty maja wady i zalety i wez tu wybierz cos dobrego. jesli wogle antykoncepcja jest dobra dla naszego ciala.
 
O nawet nie wiedzalam o Implanon, musze poczytac na jego temat. Te spiralki tez mozesz wyjac w kazdej chwili, wiec nie jest zle. Mirena jest o tyle dobra ze mozesz miec lzejsze lub wcale okresow. Ide poszukac info o Implanon.
 
Ja bym chciala, zeby to bylo na dluzszy czas. U nas dalej kleska, dzieci siedza w domach, szkoly pozamykane. kazdy szuka na gwalt nanki do dzieci.
 
Wama - czy ja dobrze przed sekunda widzialam ze Pola juz jest??? :-D i nic sie nie chwialisz!!! a mialas smska puscic! Gratulacje! Sliczniutka jest :-)
 
Macie jakies pomysly jesli chodzi o antykoncepcje, co stosujecie? czy Wam to odpowiada. musze sie na cos zdecydowac, ale nie mam pojecia na co?
Ostatnio lekarz podpowiedzial mi Mirena i implant

Ja biore tabletki. Jak karmilam piersia bralam Ortho Micron, a teraz biore Desogen.

Wama - czy ja dobrze przed sekunda widzialam ze Pola juz jest??? :-D i nic sie nie chwialisz!!! a mialas smska puscic! Gratulacje! Sliczniutka jest :-)

Wama - Serdeczne gratulacje z okazji narodzin Coreczki!

Animation4..gif

 
Ostatnia edycja:
reklama
Pawimi wyslalam Ci smsa i fotke nawet...
dziewczynki kchane napisze wiecej za kilka dni, bo narazie haos w domu. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry