reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

W sumie to Miska masz racje, po mimo zajec przy malej i wyjsciu na spacery...jakos tak nudno:sorry2: chcialabym isc chociaz na pol etatu ale, nie tam gdzie pracowalam:no: i NIE MAM CO ZROBIC Z JULASKIEM:-p:-(
Przydaloby sie troszke wyjsc do ludzi, bo sie cofam:-D niedluge bede mowia: ''a gugu'' itp.:szok::-D
Dokładnie o tym myślałam :tak::zawstydzona/y:W poniedziałek byłam na chwilę w pracy i tak mi się zatęskniło, mimo, że zwykle na nią narzekałam:baffled:. A jak porozmawiałam z koleżankami to już w ogóle zrobiło mi sie smutno, że się już z nimi nie zobaczę, bo przecież jak mi się urlop skończy to muszę sobie innej pracy poszukać, przecież nie będę dojeżdżać 600 km:no:
 
reklama
Ech... ja też wracam od poniedziałku :sick: Juz teraz mam po kilka telefonów na dzień, bo na mój powrót robią małe przemeblowanie i bede siedziała w innym pokoju bo zrobił sie juz mały tłok. Nie było mnie tam 14 miesięcy!!! Okropnie długo, pewnie przez miesiąc będę się na nowo przyzwyczajała do wszystkiego. Do tego doszło 5 nowych osób na pracowni i tyle samo nowych w biurze, których nie znam....
Ale jakoś to będzie :sorry2: Ja pracuję z samymi chłopakami, oprócz mnie jest tylko jedna dziewczyna o odmiennej orientacji seksualnej :rofl2: a tak to 15stu chłopaków, no i szefów nie ma bo siedzą kilka ulic dalej w biurze... więc mam wesoło w robocie :-D
Całe szczęście, że jak tylko mam czas, to mogę bezkarnie przesiadywać w pracy na necie, więc bede z pracy czasem do Was pisać :-)
 
A czym się wogóle zajmujecie lub zajmowałyscie w pracy. Ja pracuje w wydawnictwie medycznym, zajmuje się tam logistyką (bardzo ogólnie). Mój dział zajmuje się: transportami, wysyłką zamówień, wystawianiem faktur, wyjazdami na konferencje, dodatkowo mam pod soba sekretariat i magazyn czyli łącznie 6 osób i ja.
 
Ja pracuję w: firmie produkującej systemy wystawiennicze i stoiska targowe jako grafik komputerowy. Jestem tam od 3 lat, a wczesniej pracowałam w biurze architektonicznym, bo takie mam wykształcenie :happy2:

A tak na marginesie, to widziałam na innych miesiącach wątki z taka ściągą o każdej z mamuś, np. nick - imię - data urodzenia - miejsce zamieszkania - zawód - imiona dzieci - imię męża - data ślubu.... itp. Moznaby u nas coś takiego zrobić, co o tym myslicie?
 
Ja pracuję w: firmie produkującej systemy wystawiennicze i stoiska targowe jako grafik komputerowy. Jestem tam od 3 lat, a wczesniej pracowałam w biurze architektonicznym, bo takie mam wykształcenie :happy2:

A tak na marginesie, to widziałam na innych miesiącach wątki z taka ściągą o każdej z mamuś, np. nick - imię - data urodzenia - miejsce zamieszkania - zawód - imiona dzieci - imię męża - data ślubu.... itp. Moznaby u nas coś takiego zrobić, co o tym myslicie?
Mozna by zrobić, jestem za :tak:

Ja jestem pracownikiem socjalnym. Nie chodzę jednak w teren, jestem pracownikiem sekcji świadczeń - wprowadzam decyzje do programu, drukuję je, robię listy wypłat zasiłków, sprawozdania. Lubię swoją pracę, ale wracam do niej dopiero za 2 lata.
 
Mozna by zrobić, jestem za :tak:

Ja jestem pracownikiem socjalnym. Nie chodzę jednak w teren, jestem pracownikiem sekcji świadczeń - wprowadzam decyzje do programu, drukuję je, robię listy wypłat zasiłków, sprawozdania. Lubię swoją pracę, ale wracam do niej dopiero za 2 lata.

Kasiu no to może Ty byś się tym zajęła? Bo potrzebna byłaby lista zrobiona przez jedną osobę w osobnym wątku. Do wątku każda z nas mogłaby dopisać swoje dane, a Ty w pierwszym poście zebrałabyś wszystko do kupy. Mogłabyś? :sorry2:
 
reklama
Do góry