reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam :-), tak naprawde to do mnie jeszcze nie doszło ze jestem w ciazy, dopiero zaczynam sie cieszyc:szok:, wierze w to ze bedzie dobrze, pozdrawiam i zostaje z wami do maja 2009roku ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny! Jak Wam minal dzionek? Macie juz jakies dolegliwosci czy to jeszcze za wczesnie? Ja mam tylko nabrzmiale i obolale piersi, a poza tym nic nie odczuwam. Ciagle nie moge uwierzyc,ze mam w sobie mala fasolke :)
Zmieniacie jakos swoje nawyki zywieniowe czy zyjecie tak jak do tej pory? Ja na razie nie pije kawy, ale tez dlatego, ze nie mam za bardzo ochoty.
 
Justyna mam na oku imiona Patryk i Konstancja ale dlatego ze juz raz wybieralismy imiona. To moja druga ciąża. Z pierwsza niestety to nie wypaliło.:-(MySle ze teraz bedziemy wybierac inne imiona.Chyba

xatia ja nie piję kawy zeby nie zaszkodzic maleństwu. Nie wierze w tą jedną nieszkodzącą filizankę kawy dziennie.
 
hej mamusie majowe:-)
jak minął wam dzien, mi dość intensywnie:-)

zrobiłam dziś pierwszy raz gołąbki na obiadek hahaha, zawsze mama robila ale musialam nareszcie samemu zadzialac:-), udaly sie wysmienicie

czuje sie dobrze mam nadzieje ze wy tez

dziewczyny z uk jak macie jakies pytania chetnie pomoge:tak:
niestety z polski nie mam zadenego doswiadczenia no moze zaslyszane od moiej siostry:-)

moja mala ma kryzyst dwu latka i normalnie nie chce spac dzis zajelo nam 1,5 godz zanim zasnela:tak:, szok
Justyna_0 - sliczna lista brawo
zyta- jestes z miasta w ktorym ja sie urodzilam :-)
pozdrawiam serdecznie milej nocki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak mam okropne dusznosci poza tym mam straszne biegunki pare raz dziennie jest to niesamowicie okropne uczucie... kucia brzucha stracilam okolo 4 kilo od poczatku ciazy.... no a z chumorami to jak zwykle boje sie tylko o mego meza czy dlugo to jeszcze da rade zniesc..... POZDROWIONKAAAAAAAAA
 
Maju- ale tylko urodziłaś się w Chełmie??
Która z Was mi powie jak wstawić suwaczek?? Pomóżcie, bo ja to z takich rzeczy to nie bardzo jestem.
My jeżeli będziemy mieć córeczkę, to będzie Zuzia, a synek... sama nie wiem. Trzeba się zastanowić- może Oskar??
 
Właśnie teraz sobie uświadomiłam że to co mnie czasami łapie to duszności są...

A mam do Was pytanie, czy Wy powiedziałyście już rodzinie , przyjaciołom że będziecie mamami? Bo ja tylko siostrze i najbliższej koleżance, no i oczywiscie mężowi :)... A dzisiaj byłam z trzema moimi koleżankami na przysłowiowych pogaduchach i kompletnie nie mogłam się skupić na rozmowie, myśląc o mojej pestce że jest w środku i miałam taką wielką ochotę podzielić się z nimi moją radością. W ogole bylam tak podekscytowana w tej kawiarni że az dziw ze sie same nie domyśliły :))
 
Moze nie tyle co ja ale moj maz tuz po zrobionym tescie zacza wszystkich obdzwaniac i pisac zanim do mnie dotarlo iz bede po raz drugi mama to wszyscy juz dawno nam skladali gratulacje!!! Ja je wszystkie przyjmowalam ale i tak nie wiedzialam o co tak do konca chodzi gdzyrz jeszcze bylam w szoku i nic do mnie nie docieralo!!! Dopiero po jakims czasie zaczelam sama z siebie sie smiac!!!
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny!

Zyta- suwaczka sie wstawia w ten sposob, ze klikasz na edytuj sygnature i w miejscu, gdzie zwylke piszesz tekst postu, wklejasz kod. I tyle.

Paula, odwazna jestes, ze juz powiedzieliscie wszystkim! Ja sie jeszcze boje i mysle, ze za wczesnie. Wie moj znajomy kumpel-lekarz, dobra kumpela, bo jak zrobilam test pierwszy raz to nie wiedzialam czy to na pewno pluski i musialam jej sie spytac, mezulek oczywiscie. Jestem teraz w Polsce na tydzien i zamierzam powiedziec mojej mamie i najlepszej przyjaciolce. Mieszkam na stale w Irlandii i nie chce takich wspaniach wiesci przekazywac im przez telefon. A reszta rodzinki poczeka ;)

Ja czuje sie super. Zmienilam troche nawyki zywieniowe, bo nie jem zakazanych rzeczy i nie pije winka.

Ciezko jest utrzymac tajemnice, bo na przyklad wczoraj moja mamusia zrobila na obiad smazony serek brie i musialam wymyslac, czemu nie chce go zjesc, mimo, ze zawsze go uwielbialam! Czekam tylko do piatku jak luby przyjedzie i jej razem powiemy!

Pozdrawiam, Doroti
 
Do góry