reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Justyna_0 - zapomnialam dodac ostatnio, daleko od siebie mieszkamy:tak: bardzo, ale bylam w twoich stronach moze z dwa razy:-D

Madzia_Singh - przypadlosci ciazowe sa najrozniesze i roznie u wszystkich sie obiawiaja:tak:, wsplczuje ci

zyta-kochana a czy ty juz doszlas do siebie po porodzie? mialas szybki czy dluuugi? powiem ci ze ja dopiero teraz czulam sie ze moglabym ewentualnie zajsc w ciaze, BRAVO dla ciebie dzielna dziewczyna:tak: jestes , moze jak sie zdecydujecie zawitasz do Londynu:-)

witam sierpien08

Łasica- hahah dobra jestes:-)
Aqua- a którykwiecien jak ostatni to moze jednak bedzie maj:-D

ja juz zaliczylam mase zeczy dzis nie mam czasu polenic sie jak wpierwszej ciazy:laugh2:, a tak bym sobie polezala i pospala, ale Martusia tez nie moze sie nudzic co nie , tance rysowanie 100 siusiu i mama od razu czuje sie lepiej:-D

pozdrawiam was serdecznie i milego dnia zycze
 
Majówka 2006 serdecznie gratuluje majóweczkom 2009. Matko, jak ten czas leci :o

Zielono_mi, tobie szczególnie gratuluję i kibicuję. Teraz już musi być wszystko OK.
 
U mnie dzioneczek calkiem w porzadku, mimo deszczowej pogody. Obudzilam sie dzis o 4.00 rano i nie moglam zasnac. Wstalam o 7.00, ale okolo 9.00 jeszcze wrocilam do lozeczka na godzinke. Nie wiem czy te problemy ze snem to tez przez ciaze czy to zupelnie cos innego. Tak w ogole to ja nadal oprocz wielkich piersi nie mam zadnych dolegliwosci, zobaczymy jak bedzie dalej. Milego dnia wszystkim majoweczkom zycze :)
 
Mamy kolezanki corka urodzila 4 miesiace temu i oczywiscie jak byla w ciazy nie miala zadnych dolegliwosci do czasu...
Zawsze mowila "eee ciaza ja dobrze znosze"
A jak zaczynala 3 miesiac to wszystko wystartowalo codzienne wymioty do ostatnich dni ciazy....
Wiec ja mysle ze wszystko cholercia przed nami....

Po zdarzeniu z ginem boje sie isc do niego...
1. sam nie mogl sie zdecydowac w ktorym jestem tygodniu (na pierwszym usg wyszlo 5 tygodni.)
2. jakos nie dowierzal w usg z 29 sierpnia i powtorzyl mi 1 wrzesnia przy czym jeszcze nie bardzo bylo...
3. wogole dal mi do zrozumienia ze moze byc ciaza obumarla bo wedlug niego to serce powinno juz bic
bic?? w 5 tc dziwne...z tego co wiem to zaczyna od 6 tc u niektorych nawet w 8 tc

KONOWAŁ
a po 4. wyslal mnie na wszystkie badania z wielkiej łachy
 
Wiatam wszystkie Majowe Mamusie! Życzę spokojnych 9 miesięcy. Moja pierwsza córka urodziła się także w maju, a dokładnie 24 maja:-)
-Mama wsześniowa 2008
 
Madziu to moze idz jeszcze do innego lekarza? Wiesz ze co lekarz to inna opinia.
Czytam teraz ksiazki o ciazy itd. i wszystki mowia o biciu serduszka w 8 tyg. Nie przejmuj sie, wiesz jacy ci nasi lekarze sa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


xatia - U nas tez leje strasznie, :-( Uhhhhh.... a ja w dodatku zapomnialam wziasc z domu parasolki:wściekła/y: bo rano nie padalo.
A co ty ogolnie porabiasz na tej zielonej wyspie?
Ja w pierwszej ciazy mialam straszne mdlosci i nonstop wymiotowalam. Narazie nie mam zadnych, ciekawe jak dalej sie potoczy.I jeszcze w tym miesiacu 6 razy lece samolotem.
 
U mnie dzioneczek calkiem w porzadku, mimo deszczowej pogody. Obudzilam sie dzis o 4.00 rano i nie moglam zasnac. Wstalam o 7.00, ale okolo 9.00 jeszcze wrocilam do lozeczka na godzinke. Nie wiem czy te problemy ze snem to tez przez ciaze czy to zupelnie cos innego. Tak w ogole to ja nadal oprocz wielkich piersi nie mam zadnych dolegliwosci, zobaczymy jak bedzie dalej. Milego dnia wszystkim majoweczkom zycze :)

Xatia ja tez mam problemy ze spaniem i do tego wali mi serce jak młot. Ale powiedzialam o tym lekarce i nic. Norma. Ja tez narazie nie mam zadnych dolegliwosci. Zobaczymy co bedzie dalej.:rofl2:
 
Madziu to moze idz jeszcze do innego lekarza? Wiesz ze co lekarz to inna opinia.
Czytam teraz ksiazki o ciazy itd. i wszystki mowia o biciu serduszka w 8 tyg. Nie przejmuj sie, wiesz jacy ci nasi lekarze sa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

I tak zrobie...Zadzwonie w poniedziałek n Madalinskiego do tego szpitala ginekologiczno-polozniczego.

Wiec sama widzisz jacy lekarze sa....

Nie dosc ze trzymaja sie nie roznej dl cyklow tylko wiecznie 28 dni....
 
reklama
madziu- zmien lekarza koniecznie, a serduszko bije juz 24 dniu po poczeciu ale nie wiem jak to sie ma do scanu jak to widac wiem tylko ze jesli jest wczesna ciaza do 3 miesiaca to robia scan dopochwowo bo na normalnym nie widac za dobrze ja z martusia pierwszy raz mialam scan w 6tyg i 2 dniu i bylo widac bardzo dobrze fasolke i pulsujace serduszko:-(

powodzenia
 
Do góry