reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

a ja decyduje się i na tetrę i na pampersiki :-)
kupuje z 30 szt. pieluch tetrowych + 2-3 otulacze, a do tego pampersy. Wychodzę z założenia, że dziecko zasługuję na zmianę "klimatu" ;-)
Zresztą - jak juz pisałam - moja mama od razu powiedziała, że będzie swoje wnuczątko w tetrze chowała, więc podrzucając Małe mamie, z góry wiem czego się spodziewać:-D
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Ja przy Adrianku używałam pampersów i nigdy nie zamieniłabym ich na tetrowe pieluchy (mały nigdy się nie odparzył), a zresztą nie mam zamiaru cały dzień prać i prasować. Wole ten czas poświęcić dzieciom :-) Ale to tylko moje zdanie.
Dzisiaj nareszcie dotarła paczka z resztą wyprawki dla maleństwa, wszystko już mam na szczęście (zostało tylko pranie ) i dobrze bo coraz jest mi ciężej, jak dłużej pochodzę to strasznie mnie boli spojenie:baffled:
 
Wlasnie nadrobilam caly dzisiejszy dzien. ja sie wzielam za powolutkie skladanie do pudel i workow naszych rzeczy z pokoju bo czeka nas malowanie w przyszlym tyg wiec do czwartku (bo w czwartek juz moge jechac do szpitala, zalezy co tam lekarz powie) chce mezowi oczyscic ze szpargalow zeby tylko sobie to powynosil. a ile rzeczy przy okazji sie znajduje ktore kiedys pochowalam, az sama jestem zdziwiona po co ja to trzymam no ale coz. ja juz taki chomik jestem.
Co do pieluszek to ja myslalam kiedys o tetrze ze wzgledu na dobro dziecka. ale pozniej rura mi zmiekla i stanelo na jednorazowkach (niekoniecznie musi byc ten slynny pampers jezeli chodzi o marke sa inne i takiej samej jakosci tyle ze bez metki) a moj maz mnie w pelni popiera bo jakkiedys wspomnialam o tetrze to sie na mnie spojrzali powiedzial" kobieto daj se spokoj bedzie chcialo ci sie prac, malo bedziesz miala roboty" i tu ma racje ma sie nam zaczac budowa wiec pichcenie dla robotnikow i opieka nad malcem zajmie mi sporo czasu. a do tego lato przetwory, ogrodek i truskaweczki do zbierania bo mamy zakontraktowane to utrapeienie glowy.
 
Ja własnie wróciłam z pracy. I jem truskawki:):):) tak mnie jakoś naszło.

Co do pieluszek to ja tez pewno jednorazowe bede używać, bo wygodniej.

Dziś idę z M do gin-wiec trzymajcie kciuki ze wszysktko bedzie ok. Troche sie denerwuje co z ta moja szyjka, mam nadzieje ze nie skróciła juz sie:(
Trzymajcie za mnie kciuki
 
a ile rzeczy przy okazji sie znajduje ktore kiedys pochowalam, az sama jestem zdziwiona po co ja to trzymam no ale coz. ja juz taki chomik jestem.

hihihi a pokaż mi palcem która babka nie jest chomikiem ;-) :rofl2:
faceci tylko nie mają sentymentów do wyrzucania starych, nieużywanych rzeczy :baffled:
 
Co do depilacji dziewczyny ja sobie kupilam krem, do tej pory udawalo mi sie golic ale teraz to juz sama nie dam rady,i zamiast meczyc meza to mi tylko nalozy krem i usunie wloski. ja wizyte mam w czwartek i po tym snie az sie boje. koszmar.
A można w ciąży używać kremów? Z jakiej firmy kupiłaś
 
hihihi a pokaż mi palcem która babka nie jest chomikiem ;-) :rofl2:
faceci tylko nie mają sentymentów do wyrzucania starych, nieużywanych rzeczy :baffled:

Tak! Zgadzam sie.... Tylko faceci nie maja sumienia i wyrzucaja wszystkie pamiatki!
Juz umylam okna, teraz wezme sie za prasowanie, bo jest strasznie duzo, a mezus juz nie ma spodni do pracy :)
Dzownilam tez do szkoly rodzenia i jestem zdecydowana na nia isc. Nie wiem tylko czy mezus sie zgodzi chodzic, ale jakby co to jestem twarda i sama pojde. Moze troche pobecze, ale pojde. Chcociaz zobacze sprawy porodowe i zajmowania sie bobo od strony teoretycznej. Bo w domu i wsrod znajomych to ja sie nic nie dowiem!
 
Ja miałam dziś pójść na pierwsze zajęcia w szkole rodzenie- niestety jestem chora i wole się nie ruszać z domu.
Co do pieluch- ja przy pierwszym synku miałam stosować zamiennie - tetrowe z pampersami- nie dało rady- nie miałam chwilami czasu i siły na przygotowanie posiłków czy ogarnięcie się i domu, a co dopiero pranie pieluch- zwłaszcza przy częstotliwości kupek maluszka. Nie działo się nic złego, a wygoda bez porównania.
 
reklama
A można w ciąży używać kremów? Z jakiej firmy kupiłaś
można a dlaczego nie? Kremy są bardziej zalecane niż woskowanie ;)
ja ostatnio kupiłam sobie krem z Perfecty czekoladowy do miejsc wrażliwych. Podrażnień zero ale efekt taki sobie...wiadomo ;)
musiałam sobie pomóc maszynka ale tylko troszkę. Co do problemów z niedowidzeniem pewnych części ciała to mam to samo...ja jednak nie wstydzę się poprosić mojego M o pomoc...nie mam wyjścia nawet ;)
 
Do góry