reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

szla tesciowa przez las , napotkala zmije.
zmije ja pogryzly zmije zdechly, a tesciowa jeszcze zyje

he he he he he he heh eh eheh :-D:-D:-D:-D:-D musze sobie gdzies zapisac :tak: i jak Gucio bedzie starszy to tez go naucze he he hehe Eluś a ja to jestem z Ciebie bardziej dumna niz z synka ze odwazylas sie na taki krok he he he i dobrze :tak:

Kornasia tak :tak:z dokladnie IIIrub.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Uk czy u was dostępna jest do kupienia szczepionka na świńska grype czy szczepią się u was dzieci jak to tam wygląda?


m@dz1@......u nas szczepionka jest za darmo.....od jakis 2 tygodni jest u nas dostepna.....ja np. dostalam informacje ze jezeli chcemy sie zaszczepic to mamy sie zgloscic do naszego lekarza.......w uk....w pierwszej kolejnosci sa szczepione dzieci, osoby po 60 tce i kobiety w ciazy........





A no i jeszcze chcialam Wam powiedziec ze jest nasz watek zamkniety.....szkoda tylko ze nie tutaj.......:-:)-(
Jest tam gdzie ten stary "zamkniety"........w albumach rodzinnych......
Tak sie zastanawialm dlaczego nie mogl by byc na gorze jako watek przyklejony.....tak to byl by na "mniejscu".
a no i z tego co dziewczyny pisza na tamtym zamknietym to tez moga wchodzic na ten watek.....bo widzialy ze nie ma tam jeszcze zadnych postow....
Zaraz do Was wroce i nadrobie no ale musze najpierw mieszkanko ogarnac....naszczescie dziewczyny juz spia slicznie w lozeczku....:-)
 
Ostatnia edycja:
mój ma lekko wystającą gulkę ale miał ją tak cały czas więc na pewno wszystko ok :tak:
Jolu dziwne by było z tym forum jak by i dziewczyny z tamtego zamkniętego miały dostęp :sorry2:
 
A no i jeszcze chcialam Wam powiedziec ze jest nasz watek zamkniety.....szkoda tylko ze nie tutaj.......:-:)-(
Jest tam gdzie ten stary "zamkniety"........w albumach rodzinnych......
Tak sie zastanawialm dlaczego nie mogl by byc na gorze jako watek przyklejony.....tak to byl by na "mniejscu".
a no i z tego co dziewczyny pisza na tamtym zamknietym to tez moga wchodzic na ten watek.....bo widzialy ze nie ma tam jeszcze zadnych postow....


zaraz, czyli Jolu mówisz że dziewczyny ze starego wątku zamkniętego mają dostęp do "nowego - naszego" zamkniętego??!!
 
Witam
Najlepszego dla półroczniaków!!!
Mam swietny kawał tylko ciut długi ale co tam, kto chce niech przeczyta:-)

Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube
karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do
drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
Łysy:
- Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb...e! - i się
odwraca.
Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:
- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie
klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.
Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:
- Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce
przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?
Łysy:
- Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się
nie pozbierasz!
Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za
rękaw i mówi:
- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź
do pierwszego rzędu i ogladajmy...
Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.
Pierwszy
koleś znowu do drugiego:
- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000,
że go trzeci raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.
Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się
odwraca, na maksa napięty, a koleś:
- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w
pierwszym rzędzie siedzisz!
 
Jolu a powiedz mi wiesz może czy jest sens szczepić tą szczepionka i czy np jeśli chciałabym żeby ktos mi ją wysła do PL to dałby rade
 
Wiecie ...nie wiem jak to jest....ja jak weszlam tam to narazie jest pusto...nie ma zadnych postow.....ale dziewczyny na zamknietym pytaly miedzy soba co to za drugi watek zamkniety i pisaly ze jak tam wchodzily to ze narazie nic tam nie ma napisane....czyli normalnie moga "podejrzec"........pisala to jedna z dziewczyn ktora na pewno nie ma dostepu do "naszego "watku.....

No nie wiem moze Ankzoc cos wiecej bedzie wiedziala.....:confused::confused:
 
reklama
Do góry