reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
a odróżniałaś dziewczynki???

M się nauczył od razu, a ja po wejściu stwierdziłam coś co zdziwiło Jolę i jej M - "dziewczynki na żywo są do siebie jeszcze bardziej podobne" i dalej tak uważam :sorry2:
Niby wiem że jedna ma troszkę inną buźkę (kształt) ale i tak za chwilę zapominam która to mia ła tę pełniejszą a która smuklejszą :zawstydzona/y::sorry2:
 
Moniq - wow suuuuper foteczki!!! Cudownie wygladacie - cały babiniec!!!
A jak Panowie sobie przypadli do gustu? Znalazły się wspólne tematy?
 
Moniq - wow suuuuper foteczki!!! Cudownie wygladacie - cały babiniec!!!
A jak Panowie sobie przypadli do gustu? Znalazły się wspólne tematy?

5 bab na 2 chlopa !!! :-D:-D:-D Czad, nie?
A co do panów - to jassssne :tak: P to taka cicha woda ... Niby sobie grzecznie siedzi, nie wtrąca się, ale buzia mu się jak już zacznie mówić nie zamyka :tak: (hihi, ciekawe co powie jola na te moje opowieści :sorry2: jolu, pozdrawiam :tak:)
 
reklama
Jeszcze Ja ;-)
Wszystkiego najlepszego dla:
Szymonka i Malgoss
Majeczki i m&m's

tort_dla_dzieci.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry