blueberry77
Podwójna Marcówka :)
Madzik, mi lekarka ostatnio powiedziała, że te zapalenia ucha czy gardła są zwykle wirusowe i antybiotyk się podaje osłonowo, żeby się przy okazji nie rozwinęła infekcja bakteryjna.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
my kiedys dostalismy i ja zamrozilismy...tak dlugo lezala sobie i lezala....az w koncu oddalismy ja tesciom bo na sama mysl dzielenia jej itp. odechcialo nam sie jej...jakos nie nadaje sie do takich zabaw kuchennychuff,
dostałam od mamy kurę, ale musiałam ją sobie podzielić, a tego nie lubię
no ale za to teraz gotuje sie pyszny rosołek![]()
Ewelina ty to jesteśja z tych brzydliwych więc nic ani kury ani króliki niepoporcjowane i niezamrozone mnie nie bawią:-):-)