AsienkaM1986
mama Zuzi
Heloł dziewczyny,
U mnie dzionek spokojny, bylismy u znajomych zobaczyc dzidziuska:-) bo niedawno (2 miesiace temu, rodzinka sie powiekszyla:-), a nie bylismy wczesniej bo ten kaszel, ale juz jest lepiej, pomaga mi ten inhalator
. Dziewczynka wyglada cudownie, i cala nasza wizyte przespala:-), az rodzice sie zdziwili ze tak dlugo spi
.
Nasz Dzidzius dzis szaleje w brzuszku
, kopie, wyciaga sie i wypycha:-):-). A jak zapukam to tak sie ozywia ze caly brzuch faluje:-)
.
Misia83_83 ja po wizycie u GP w ciagu tygodnia dostalam list ze szpitala, ale list zawiozlam osobiscie do szpitala, nie wysylalam bo i tak bylam w poblizu.
Czasami trzeba sprawdzic czy wogole list zostal wyslany bo znam kilka przypadkow ze GP zapomnial wyslac.
MartaF zdjecie sssssuuuuppppeeeerrrr.
U mnie dzionek spokojny, bylismy u znajomych zobaczyc dzidziuska:-) bo niedawno (2 miesiace temu, rodzinka sie powiekszyla:-), a nie bylismy wczesniej bo ten kaszel, ale juz jest lepiej, pomaga mi ten inhalator
. Dziewczynka wyglada cudownie, i cala nasza wizyte przespala:-), az rodzice sie zdziwili ze tak dlugo spi
.Nasz Dzidzius dzis szaleje w brzuszku
, kopie, wyciaga sie i wypycha:-):-). A jak zapukam to tak sie ozywia ze caly brzuch faluje:-)
.Misia83_83 ja po wizycie u GP w ciagu tygodnia dostalam list ze szpitala, ale list zawiozlam osobiscie do szpitala, nie wysylalam bo i tak bylam w poblizu.
Czasami trzeba sprawdzic czy wogole list zostal wyslany bo znam kilka przypadkow ze GP zapomnial wyslac.
MartaF zdjecie sssssuuuuppppeeeerrrr.
Ostatnia edycja:
Asienka_M też tam będzie rodzić
i auta niet, więc stanęło na Rotundzie. Ale nie znam żadnej Polki, która tam rodziła