• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Produkcja wielką parą :-p nie nadążam czytać.

Dzisiaj leniwie, miałam wychodne w końcu mogłam wyjść z domu "sama" na godzinkę. Bo ledwo zamieniłam się z m w opiece nad młodą, usłyszałam żeby nie za długo, bo musi jechać robotę zobaczyć. Tyle mi starczyło, na małe zakupy w biedronce i łowy w lumpku.

Dopakowałam torbę do szpitala, jeszcze muszę parę rzeczy dokupić, i ciuszki dla małej na wyjście. Z tym miałam największy problem. Dla siebie jeszcze nie szykuję, poczekam do wizyty.

W międzyczasie zadzwoniła kuzynka, która ochrzaniła mnie za brak informacji o ciąży. Lekko się zdziwiła, że rozwiązanie tuż, tuż.

W niedzielę m ma zapowiedziane odświeżenie ściany u Emki.

Kosmita :rofl2:
SAM_5448.JPG
 

Załączniki

  • SAM_5448.JPG
    SAM_5448.JPG
    300,6 KB · Wyświetleń: 68
Barbra mnie tam kurczak nie rusza :) w zeszłym roku od styczńia do kwietnia byłam na diecie i jadlam dwa razy dziennie kurczaka z warzywami i ryżem lub makaronem... Od tej pory nie jadam w ogole kurczaka... Po ciazy zamiast kurczaka będę chyba pila odzywki... Bo wole koktajle sztuczne niz mięso :)
 
reklama
Ja byłam kurczakowa kobieta przed ciążą wiecznie mogłam go jesc...! Pod każdą postacią a teraz jakoś mi się odechcialo :( mam nadzieję ze po ciąży mi wróci wszystko

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry