reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hejka ja juz po usg połówkowym, z maluszkiem wszystko dobrze i co ważne w moim życiu pojawi się kolejny wspaniały mężczyzna :-), synuś waży juz 324 g. Moje przeczucie mnie nie myliło :-) Mąż i synek byli ze mną, a mąż dumny że kolejnego syna udało mu się zrobić :-), od początku ciąży mówił, że on celował w synka :-). Zaskoczył mnie pod domem, bo wyjął z bagażnika bukiet róż z okazji poznania płci :-).
Teraz świętujemy, mąż wino a ja picolo :-) miłego wieczoru
 
reklama
Siwa gratulacje ogromne i witaj wsród mam synków :-p

Barbra ja niestety wiem co mówię.. ja wiedziałam od początku, że po pierwsze nie mam szans na drugie dziecko a po drugie mój mąż nie chciał więcej dzieci więc podwójnie byłam w dziwnej i trudnej sytuacji..
To trudna sytuacja.. ale właśnie tak jak ci wcześniej pisałam wszystko zależy od podejścia.. nauczyłam się cieszyć wszystkim, całą miłość przelałam na synusia mojego, i wmówiłam sobie, że tak mi jest wygodnie, że on jeden ma mnie całą, że mam dla niego czas na wszystko. Działam w szkole, jeżdżę na każdą wycieczkę jako opiekun, pomagam w klasie, i tak dostosowuję wszystko do pracy, że mój syn potrafi ze mną rozmawiać, bawić się, kłócić i wtulać mimo że ma 9 lat,. Jego koledzy wolą bez mamy być.. on woli mamę..
A teraz stał się cud- będzie kolejny synek.. i dla niego teraz też będę miała dużo czasu bo mój 9 latek zaczyna mi się wymykać.. zaczyna dorastać a ja zaczynałam cierpieć, że mnie już odstawia po woli..
Ty jesteś młoda, masz czas, może się wiele zdarzyć jeszcze.. a jedynaki są cudowne :tak:
 
Siwa- gratuluję synka :tak:
Ja dzisiaj na zajęciach byłam sama, moje słonko spało i nie chciałam jej budzić. Dzisiaj miałyśmy lekcje rękodzieła, jutro zrobię foto i wstawię pokazać. Fajnie tak oderwać się od codzienności. Jeden minus taki, że m co chwilę wysyłał mi smsy kiedy będę.
 
Witam Panie serdecznie:) Jestem położną i pracuję na oddziale noworodkowym. W międzyczasie kończę studia i piszę pracę magisterską. Zwracam się do was kochane Panie z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa dotyczy "Preferencji kobiet dotyczących przebiegu porodu" Tutaj zostawiam link do wypełniania http://www.survio.com/survey/d/H1K9H6Y7M9Q9K8T4P. Z góry dziękuję za wypełnienie każdej ankiety:)
 
Witam nowe mamusie :)
Gratulacje udanych wizyt i poznania płci :)
Widze ze nareszcie dochodzą nam kolejne dziewczynki :) chłopaków i tak już nie przegonimy ale zawsze coś ;)
 
Fanti wiem o czym mówię bo rodziłam 2 doby, bez jedzenia bo może się skończy cesarką, prawie bez picia, bez znieczulenia. Następnego dnia po porodzie ( urodziłam wieczorem) przewracałam się z wyczerpania. Mimo wszystko nie zdecydowałabym się żeby mnie cięli na życzenie. Wskazania medyczne ok, wiadomo że tu nie ma o czym dyskutować, ale z własnego wyboru nie. I nie kwestionuję tu wyboru innych, jednych przeraża ból drugich rozcinanie brzucha.
Siwa gratulacje :)
 
Fanti wiem o czym mówię bo rodziłam 2 doby, bez jedzenia bo może się skończy cesarką, prawie bez picia, bez znieczulenia. Następnego dnia po porodzie ( urodziłam wieczorem) przewracałam się z wyczerpania. Mimo wszystko nie zdecydowałabym się żeby mnie cięli na życzenie. Wskazania medyczne ok, wiadomo że tu nie ma o czym dyskutować, ale z własnego wyboru nie. I nie kwestionuję tu wyboru innych, jednych przeraża ból drugich rozcinanie brzucha.
Siwa gratulacje :)

Widzisz nasze sytuacje są podobne i każda z nas inaczej do tego podeszła.. ja rodziłam 4 dni.. akcja zaczęła się w niedzielę wieczorem a urodziłam w czwartek o 13 także dla mnie cc było wybawieniem.. bóle miałam głównie krzyżowe..
Teraz przeraża mnie sama myśl na wielogodzinne czekanie na rozwarcie, spacerowanie z pompą oksytocynową, humory położnych bo powinnam się inaczej z bólu zwijać a może ja udaję że boli.. Po co mi to?? Powiem inaczej- za stara jestem na poród sn więc będę robić wszystko żeby mieć cc. Każda z nas inaczej to odebrała ale i każda z nas ma prawo mieć inne odczucia i oczekiwania na przyszłość.. :tak:
 
Mam nadzieję że tym razem uda mi się szybciej ;) Tak czy inaczej najważniejsze żeby dzieciaczki szczęśliwie znalazły się na świecie :)
 
reklama
Dzien dobry. Ja dzis sie obudzilam z lekkim bolem gardla. Mam nadzieje'ze to tylko chwilowe. Dzisiaj mam pierwsze zajecia na szkole rodzenia i spotkanie z polozna. Mam nadzieje,ze nie bedzie nudno,bo w pierwszej ciazy nie chodzilam :p.
 
Do góry