reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Patrycja ojej rozrusznik u dziecka powazna sprawa.
Anula uff :) Groszek sie trzyma. Ale chipsami to sie nie objadajmy juz, to świństwo. Mi tez ciagle machają przed nosem,skubne 3 i basta. A jak piwa mi sie chceeee,szok.
no wlasnie ja tez nie rozumiem co im szkodzi taką karte ciąży zalożyć, wiadomo że to martwi mamę.
 
reklama
Mi kuzynka położna mówiła ze tak ok 10 zakładają kartę ciąży właśnie ze względu na poronienia a potem to już muszą bo to jest jakoś tam sprawdzane czy jakoś tak :p

Żeby w Polsce dostać becikowe, trzeba donieść zaświadczenie że pierwsza wizyta odbyła się do 10 tygodnia ciąży.
Mi też karty nie założyli, dopiero jak serduszko słychać wyraźnie zakładają
 
Patrycja ojej rozrusznik u dziecka powazna sprawa.
Anula uff :) Groszek sie trzyma. Ale chipsami to sie nie objadajmy juz, to świństwo. Mi tez ciagle machają przed nosem,skubne 3 i basta. A jak piwa mi sie chceeee,szok.
no wlasnie ja tez nie rozumiem co im szkodzi taką karte ciąży zalożyć, wiadomo że to martwi mamę.
Tak poważna i niestety to było konieczne dla jego życia... Gdyby nie padaczka na która choruje może tego uniknelibyśmy ale było niebezpieczeństwo że gdyby atak sie skumulował z blokiem mogłoby sie skończyc tragicznie.....
 
Paulina u Ciebie ktos chorował na serce?bo my tachykardii się nabylismy,on ciągle choruje,a byle upadek i traci przytomność.masz jakieś z tego tytułu pieniadze?pytam bo jak chciałam z łodym stanąć na komisje to powiedzieli że wada serca to nie choroba,tak mnie wkur...że powidziałam no jasne da się z tym żyć do usranej smierci.kupe kasy na prywatne wizyty wydałam,w Lodzi byłam na wizycie u Profesor Moll 360zl wizyta a on mial ok 1,5 roku i plakal nie dal sobie echa zrobic a kase i tak wziela
 
Patrycja ojej rozrusznik u dziecka powazna sprawa.
Anula uff :) Groszek sie trzyma. Ale chipsami to sie nie objadajmy juz, to świństwo. Mi tez ciagle machają przed nosem,skubne 3 i basta. A jak piwa mi sie chceeee,szok.
no wlasnie ja tez nie rozumiem co im szkodzi taką karte ciąży zalożyć, wiadomo że to martwi mamę.



Eh mi też się piwa chce :p
Ale pomyśl sobie że jak już swoje kochane skarby będziemy miały przy sobie i skończymy karmić to piwko będzie nam cudnie smakowało po takim czasie :)
 
reklama
Tak poważna i niestety to było konieczne dla jego życia... Gdyby nie padaczka na która choruje może tego uniknelibyśmy ale było niebezpieczeństwo że gdyby atak sie skumulował z blokiem mogłoby sie skończyc tragicznie.....



Współczuje moja mama ze mną i moim bratem też miała przeboje chorobowe nic przyjemnego :(
 
Do góry