reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Goka- teraz już będzie dobrze, zobaczysz :tak:
manka- też właśnie myślałam o takim wątku, można ew. dodać przewidywaną datę porodu i imię

To teraz zacznie się wysyp dziewczynek ;-)
 
zrobiłam w excelu fajną tabelkę gdzie możemy wpisywać i aktualizować listę z tp naszym nickiem jaka płeć i imię ale nie umie tego dodać tego pliku :-(
 
Cocosh ja nadal mam wątpliwości co do tej pępowinowej krwii, tym bardziej że np w przypadku białaczki ona i tak nie pomoże i trzeba szukać dawcy.
Niestety w ostatnich miesiącach tyje się zwykle szybciej ;) Ale tak jak napisałaś nie ma co się sugerować innymi. Przybieranie zależy od wielu czynników. Widzę że u mnie jest zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Wtedy miałam co miesiąc +1-1,5 kg na początku. Teraz od startowej wagi mam tylko 1 kg dodatkowy.

Białaczka to jedno, ale jest już 80 kolejnych chorów gdzie ta krew daję szansę leczenia.
Co do wagi to właśnie staram się znaleść pozytywy :p i nie wietrzyć od razu najgorszego, że jak przez 4 miesiące 6 kilo to przez następne 4 pewnie jeszcze 20. :p
Czytałam, że niektóre dziewczyny tyły do 6 miesiąca a później waga stała. Ile kobiet tyle przypadków i historii.
Wiem jedno. Jak będę,myśleć że przytyję dużo to poddam się od razu i się sprawdzi. Jak będę walczyć, to każdy dzień jest cenny o kilka deko mniej :p
 
Barbra ja to raczej Ci nie pomoge, ale moze Natka
chocosh to sie nadenerwowalas, ale juz za Toba!
Goka musi byc dobrze trzymam kciuki!!!
Manka ja bede miala szczepienie w pracy bo pracuje w firmie fatmaceutycznej, a w przychodni juz odmowilam.
 
reklama
Do góry