reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Noooooooooooo Atata znalazlam ! ja mam najnowsza wiadomosc ustawiana jako pierwsza.Juz sie nie wyprzesz ze pojadlas bobu,bo widac ze zaciazona jestes na maxa :-D Gratuluje
 
Kurde, boję się coś - miałam usg w 6 tc (02.08) - był tam jeszcze pęcherzyk ciążowy, betaHCG rósł ( z 9700 02.08 do 14300 04.08), ale ja nie mam żadnych objawów!!! (oprócz tego że nie mam chęci na colę chipsy i papierosy - ale to raczej psycha). Lekarza prowadzącego mam 400 km ode mnie (mój zaufany od 4 lat) ale jutro idę na USG i zmierzyć betaHCG tu na miejscu bo naprawdę się niepokoję...:errr:
 
Witam Was, dziewczyny!

Od kilkunastu dniu pisałam na przyszłych lutowych mamusiach. A dzisiaj z usg dowiedziałam się, iż ja będę marcową mamą :-D:rofl2: Przyjdzie mi troszke dłużej poczekać na Skarbika... Trudno! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie cieplutko. Pozdrawiam Was serdecznie! :-)
 
Hej witam cieplutko nowe marcóweczki:-)
Ninjacorps nie martw się napewno dzidzia jest w srodku i pięknie rośnie:tak:ja w pierwszej ciąży tez nie maiłam żadnych objawów ciążowych a w tej chyba wszystkie możliwe:no::wściekła/y::-p pojdziesz do gina i zobaczysz swojego skarba na USG:-)
Ja liczyłam tez od pierwszej @ bo niewiem keidy ma owulacje;-):zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry