reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry:)

madzia nasze dzieci miały szczepienie chyba w ten sam dzien, wiec ta temperatura by sie zgadzała z tym co polka napisała, że wystepuje miedzy 10-14 dniem po. Teraz od rana u nas jest ok, czekam co przyniesie dalsza czesc dnia.
monia a moze na stojąco spróbuj, Filip na szczescie jeszcze sie daje na lezaco przewinąć, ale syn kolezanki absolutnie nie uleży i ona go na stojąco przewija, a do założenia pieluchy obmysliła patent,że zapina pieluche z jednej strony i ubiera przez nożki a później tylko dopina z drugiej i jaknarazie ta metoda sie sprawdza :)
 
reklama
polka to niestety autko sluzbowe, renault kangoo, odpalil odpalil, dzis zobaczymy co i jak

ja spadam do tej roboty ale mam dzis nerwy, chyba @ sie do tego zbliza...

trzymajcie sie!
 
dzień dobry :)
kalisa mam nadzieję że z Filipem dziś będzie już wsio ok :)

pogoda do bani - robi się szaro i buro - beznadzieja , a ja taka śpiąca jestem że oczy to na stojąco zamykam.Mała już po śniadaniu urzęduje w zabawkach a ja męczę śniadanie. dziś mam te warsztaty z Tomaszem Jacykowem- ciekawe jak będzie.

karalajna mam nadzieję że z samochodem nie będzie to jakiś wielki koszt

miłego dzionka życzę:)
 
Witam
Oj, ciężko po weekendzie nadrobić....
Ekord - napisz jak żelazko. Bo ja mam jakiegoś pecha do żelazek i ciągle nie jestem zadowolona. O
Tabasia - trzymam kciuki żeby udało sie wprowadzić nowe produkty.

Zdrówka dla chorych
Madzia - i jak Bartuś? Puściła temperatura?
Moniska - jak bardzo mu ropieje, to lepiej do lekarza idź po kropelki. Szybciej przejdzie i nie bedzie sie tak męczył

Asia- fajne masz podejście do planowania rodziny:-). Bardzo mi sie podoba. Ja bym chciała miec 3 dzieci, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy. jakby czwórka była to też bym sie nei obraziła - chyba jakoś bym radę dała :-p. A najlepiej to bliźniaki tak na zakończenie działalności :sorry2:

Widze że awaryjny weekend miałyście.. Współczuje napraw. Jak ja tego nie lubię. Brrrr

Co do spania dzieci - Wiktoria wczoraj o 23 usnęła a o 5 rano już na nogach. W dzień spała 2 godziny aż... :confused:
 
Witajcie!

polusia dobrze, ze udalo sie naprawic te rure i super, ze takiego zaradnego M masz :tak:

madzia kalisa oby chlopaki juz temperatury wiecej nie dostaly!

Monia ja tylko juz na stojaco przebieram, az sie wszyscy dziwia, ale juz doszlam do wprawy...czasami tylko, jak na spiocha przebieram, to ulezy mi Mlody, a tak to nie da rady...tylko ze moj nie ryczy a wstaje i nie daje rady go przytrzymac w ogole...

Mlody juz od 5.30 urzeduje :szok:, teraz probuje zasnac, ale caly czas go slysze, wiec nici z tego...lece mu pomoc. Milego Dzionka!
 
kalisa u nas temp była w dzień do 38,4 max - zaczęła się dokładnie w tyg po, a wcześniej była wysypka i powiększone węzły, ale te ostatnie równocześnie z temp. Sprawdź Małego za uszkami.

Witam się i ja! Ku mojemu zdziwieniu Franio pięknie zasnął wczoraj o 20, ale o 20.30 sąsiad zaczął wiercić za ścianą i co chwilkę Młody budzi się z płaczem. Potem jak już Bob Budowniczy się wyżył to Franko i tak nie mógł zasnąć i szalał do 22.30 mniej więcej. Dziś wstał chwilkę po 8. A ja przeziebiona na maxa.
Miłego dnia:-)
 
Witajcie poniedziałkowo:)Polusia to mieliscie przeboje w nocy!
Kalisa i Madziu zdrówka dla chłopców.MoniSka przemywałas oczko Pawełkowi i dalej ropieje?może jakas bakteria w takim razie, lepiej do lekarza.Nasze dzieci juz talie duże,szkoda im czasu na leżenie i zmiane pielluchy:)Milenka bierze suchego papmpera ,wkłada sobie między nóżki ,kuca z nim i mówi sii:)Tez ubieram zapiete jak majteczki,Musze z rossmana wypróbowac pieluchomajtki , podobno niezłe z babydream.
Moje dziecię ładnie przesypia nocki bez pobudek.Kolejne ząbki narazie siedzą pod dziąsełkami.Ulubionym zajęciem od piątku jest stanie przy akwarium i stukanie w nie rączką .Oczywiscie radocha, bo rybki spłoszone uciekają gwałtownie.Układa teraz klocki z minkami a ja przy herbacie i bb:)
Polka wczoraj chyba zajrzałam w dzień zobaczyć co u Yry tylko a poczytałam o 1 w nocy jak zwykle heheh:)
myszowata zdrówka kochana:)
 
reklama
kalisa u nas temp była w dzień do 38,4 max - zaczęła się dokładnie w tyg po, a wcześniej była wysypka i powiększone węzły, ale te ostatnie równocześnie z temp. Sprawdź Małego za uszkami.

Witam się i ja! Ku mojemu zdziwieniu Franio pięknie zasnął wczoraj o 20, ale o 20.30 sąsiad zaczął wiercić za ścianą i co chwilkę Młody budzi się z płaczem. Potem jak już Bob Budowniczy się wyżył to Franko i tak nie mógł zasnąć i szalał do 22.30 mniej więcej. Dziś wstał chwilkę po 8. A ja przeziebiona na maxa.
Miłego dnia:-)

To sąsiad nie miał litości nawet w niedzielny wieczór :/
Na mnie przy przeziębieniu działa Fervex , zdrówka !!
 
Do góry