reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Myszowata ja też przeziębiona na maxa:( Tośmy się pochorowały.
Witam! Nocka ok. Ale budziłam Olę swoim kaszlem i smarkaniem. Rano miałam potworny ból głowy ale po 2 apapach przeszło. Tera idę położyć się koło Oli bo nie mam na nic siły.
Miłego dnia!
 
reklama
Cześć

Zdrówka dla wszystkich chorych!
Monika u nas to samo ze zmianą pieluchy:( Z siuśkami nie ma problemu, można na stojąco, ale jak kupa, to masakra jest:( Mam nadzieję, że za jakiś czas się dziecku odmieni, albo że przynajmniej będzie spokojnie stał;)
Miłego dnia!
 
Yra gratulacje!!!!

Dziewczyny może by przenieść nasz stary wątek gratulacyjny z archiwum (ja nie wiem jak to się robi) albo założyć nowy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę że nie dodało mojego ostatniego posta. Oczywiście chodzi mi o zmianę kupy, bo z siuśkami dajemy radę. Yra ale super. Mam nadzieję że wszystko jest z wami ok. Buziaczki dla ciebie i synka.
 
Do góry