reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My od samego poczatku podajemy mu to samo mleczko i zawsze bylo dobrze. A wyczytalam, ze kolki najczesciej pojawiaja sie od 3 tygodnia zycia, no i nasz skonczyl wczoraj 3 tygodnie i prosze, niespodzianka! :baffled:

Dobra, uciekam spac, poki mlodziez spi :-D

Dajcie znac jak stosujecie infacol plizzzzz
 
reklama
Dajcie znac jak stosujecie infacol plizzzzz
Ja dawałam mojemu jakieś kilka dni, on miał duży problem z oddaniem gazów. Dawałam wtedy przed każdym jedzeniem lub co drugie karmienie tylko mniejszą dawkę bo nie miał wtedy miesiąca no i nasz Przemek mały jest. Tam piszą żeby napełnić przez dwukrotne ściśnięcie, a ja ściskałam raz. Pomogło i się unormowało. Teraz poszedł w odstawkę.
 
a my znowu jemy ;) :-D
nie sadzilam ze mozna sie umyc w 3 min :-D albo i krocej, ja zwolenniczka dlugich kapieli :-D, poranny prysznic to prawie w biegu biore :-D jak tak dalej pojdzie to jedna reka bede sie myc a w drugiej kanapke trzymac :-)- ale nie przeszkadza mi to. Mały po 2 nocach nieprzespanych dał mi w koncu odpoczac :tak:
 
WITAM,
Jestem tu nowa ale wiem że jak mój syne dostał kolki ok 31-go miesiąca to cały czas podaje mu bobotik kropelki 3 razy dziennie i bardzo mu pomagają.
Dziewczyny mam do Was pytanie Marcinek skończy 7 kwietnia 2 mce a od tygodnia strasznie się ślini i wkłada rączki do buzi przytym cała od śliny dostaje małych krostek.czemu tak czy to oznaka że będzie miał ząbki?
Aga
 
I ja w dwupaku :( fuck!:wściekła/y:I to nie jest żart niestety, Agus wiec nie jestes sama przeterminowana i ja tez sie nie przepisuje do kwietniowek no chyba, ze mnie zbanujecie :-p
 
U nas też problem kolek pojawił sie jakies 3 dni temu:-( Na razie sa to wieczory ok. 19.30 do ok.21.30. Słuchajcie troche sie o tym naczytałam i wszedzie mówią aby próbować naturalnych metod, czyli odstawienie białka, spokojne i częste karmienie, odbijanie po każdym posiłku. Powiem Wam ze z tym białkiem w diecie to coś jest na rzeczy. Dopiero teraz pokojarzyłam, ze moja starsza córka miała podobne problemy, a w momencie kiedy całkowicie odstawiłam białko bóle brzuszka przeszły, więc teraz tez tak spróbuję. Poza tym wczoraj wypiłam herbatę koperkową i dałam małej 1 kroplę Espumiconu. Zobaczymy czym to poskutkuje:-(
 
dziewczyny a dajecie już herbatkę rumiankową? nasz mały to taki żarłok, że potrafi wypić nawet 120 ml i nie ma dość ( niestety podejrzewam, że mój pokarm jest mało treściwy bo po sztucznym ok 100ml śpi jak suseł.) , zastanawiam się nad wprowadzeniem herbatki tej gdyż niby jest od 1 tygodnia życia.
 
dziewczyny a jakim mlekiem karmicie maleństwa,my dajemy NAN ale słyszałam ze jest tłuste i dlatego moze byc problem z brzuszkiem. U nas jakoś leci brak czasu na cokolwiek :p Wczoraj byliśmy na wizycie mała zaczyna przybierać na wadzę :) 3600 waży, także jestem zadowolona, po za tym zaliczyliśmy pierwszy spacer i jestem zmuszona kupić podwójny wózek ponieważ sama z dwójką dzieci nigdzie się nie wybiorę, Dawidek daleko nie pójdzie na własnych nóżkach. Czarnuszka jak się spisuje wasz wózek?
 
reklama
Witam Was:-)Nocka była superowa,Bartuś sie budził co 3godz jak w zegarku.Teraz sobie ładnie lula w wózku.Ja po sniadanku takze mam czas dla siebie,ogarne mieszkanko i chyba tez sie połoze na chwilke.Widze ze jeszcze zostały mamuski w dwupaku,ale pewnie juz niedługo tez sie rozpakowuja.Acha wczoraj miałam dodac zdj,ale nie miałam czasu to dzisiaj dodam.Miłego dzionka.
 
Do góry