reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

Gosia bardzo fajne łóżeczko:tak:.
Ja wlasnie od kilku dni mysle nad nowymi meblami do sypialni,bo juz nie moge na stare patrzec:no:.Materaz nam sie pozarywal i spie powyginana,tylko patrzec jak bede miale jakies bole kregosłupa:baffled:.Mozna kupic juz w tej chwili fajne trwale materace.
Ogladam rozne aranzacje sypialni i nie znalalzlam jeszcze takich mebli,ktore by mi sie tak super spodobały:no:.Troche podobaja mi sie takie:
*NOWOCZESNA SYPIALNIA MADERA FV GWAR SKLEP MEBLOWY (381810616) - Aukcje internetowe Allegro
Mam jednak lakierowane sosnowe deski w sypialni i nie wiem jakie meble beda do nich pasowac:no:.
* kto bedzie co chwile czyscil ten wysoki polysk:-D
|ECCELENT| WLOSKA SYPIALNIA 'ANNA' JAKOSC DREWNO (384759896) - Aukcje internetowe Allegro
*SYPIALNIA LENA 2 różne kolory FV GWAR SKLEP (388307398) - Aukcje internetowe Allegro -ta mi sie tez troche podoba
*
 
reklama
Mysia fajne.Ta czerwien ze zdjecia bardzo mi sie podoba:tak:.
Wczoraj bylam w BRW i spodobala mi sie jedna sypilania i oczywiscie rowniez wenge.Na razie sie rozgladam,pewnie jak wrocimy z nad morza pomysle o tym intensywniej;-):tak:.
 
reklama
Do góry