reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dobry humor;)

Ostatnio poznalam kobiete taka filigranowej budowy ciala.Ona donosila trojaczki do 39 tygodnia.Cala trojka chlopakow byla w pelni wymiarowa i kazdy wazyl okolo 3kg.W zyciu bym nie pomyslala ze to mozliwe.Powodzenia
 
reklama
A propos poprawiacza humoru, dzisiaj znajoma wysłała mi kawał ;)

Żeby nie było, coś o naszych znośnych i nieznośnych mężach :p i żeby nie było, sama jestem blondynką ;)

Blondynka modli się do Pana Boga:
" Panie Boże spraw, żebym była jeszcze większą idiotką, niż jestem"
Bóg na to:
" Niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię" :D
 
Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: "Na sprzedaż - żona. Ostatnio niewiele używana. Cena 360 zł. Informacja- w tym domu."
Małżonka robi swojemu mężowi awanturę.
- Wcale nie o to chodzi, ze chcesz mnie sprzedać, ale ze tak tanio. Skad wziałes te cenę?
- Już Ci mowie - 80 kg mięsa po 2 to daje 160 plus złota obraczka - 200. Razem 360 zł. Gra?
Następnego dnia maz wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisana przez żonę: "Na sprzedaż - maż. Ostatnio niewiele używany. Cena 0,67 zł.Informacja - w tym domu."
Tym razem awanturę robi maż.
- To ja Cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakies grosze chcesz opchnać?
- Już Ci mówię - Dwa jajka po 0.32 to daje 0,64 plus 10cm rurki za 0,03. Razem 0,67 zł. Gra?

A teraz troszke mniej kulturalnie.....

Mały chłopiec wchodzi do sypialni rodziców i widzi, że jego matka siedzi na jego ojcu i podskakuje. Matka zauważyła swego syna, gdy wyszedł zsiadła szybko z ojca, ubrała się i zaniepokojona tym, co mógł zobaczyć, poszła się dowiedzieć, co naprawdę widział. Syn spytał:
- Co robiłas tatusiowi, mamusiu?
- "Wiesz, jaki twój tata ma wielki brzuch? wiec czasami pomagam mu go spłaszczyć - wyjasniła mamusia. Chłopczyk na to:
- Tylko marnujesz czas, to nigdy nie zadziała
Mamusia, skonfundowana, spytała
- Dlaczego tak uważasz, synku?
- Bo za każdym razem, jak idziesz na zakupy, ta pani z drugiej strony ulicy przychodzi, klęka w sypialni przed tatusiem i pompuje go znowu!
 
Zobaczcie sobie to....Normalnie kocham tego goscia :-) ale pierw zobaczcie oryginal, na poczatku jest podany link :-)
(tylko dla doroslych, troche niecenzuralnych slow:-))

[video]http://www.youtube.com/user/ascezik#p/u/0/1b0uomM9z0g[/video]
 
reklama
Do góry