reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Na początek....

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
O proszę albo jestm taka ślepa albo dopiero teraz mamy nowy poddział....
I to o jakiej tematyce :p
To która chętna do zwierzeń...dużo to nas dzisiaj nie jest ale moze któraś z was jakis pomysł podsunie... ;)

reklama

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
ten dział powinien być dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;) żeby nikt z zewnątrz nie mógł go zobaczyć ;)

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Rozwiązania
0
Z chęcią i ja się dowiem o jaką Węgierkę chodzi...!!! ;) :)

reklama
M

marul

Gość
karolinna pisze:
to może napisz o tej węgierce przez duże W,z wątku "gra w skojarzenia"  ;) ;) ;)
No dobrze! Żebyście tylko potem nie załowały!

Rzecz dzieje się oczywiście na Wegrzech. To było latem. W sierpniu. Drugiej połowie sierpnia. Pod sam jego koniec. Wtedy organizowane było jakieś święto wina. I na tym święcie pojawiła się właśnie Węgierka. Ale o tym zaraz.

Święto wina dla Polaka rzecz wspaniała. Tanio, dużo i różnorodnie. Ze znajomymi korzystaliśmy z tych możliwości. Zrobiliśmy degustację poziomą, pionową i skośną. Wino mocno szumiało już w głowie. Kupiliśmy więc sobie po butelczynie Tokaja Aszu 5 putonye, aby spożyć go gdzieś na łące. Odchodząc od stoiska, zobaczyłem własnie ją... Szła wolnym krokiem w moją stronę. Leciutki wiatr rozwiewał jej ciemne włosy lekko opadające na ramiona. Miała na sobie tylko bluzeczkę, która delikatnie opinała jej kształtne jak jabłuszka piersi i odsłaniała nieco brzucha, a do tego spódniczkę, dla uszycia której nie było potrzeba dużo materiału.
Podeszła do mnie i powiedziała

Co powiedziała Węgierka? Jak zareagował Marul i co dalej z tego spotkania wynikło, będziecie mogli o tym preczytać kiedy indziej.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry