reklama

Na początek....

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez jus20sto, 18 Grudzień 2005.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

O proszę albo jestm taka ślepa albo dopiero teraz mamy nowy poddział....
    I to o jakiej tematyce :p
    To która chętna do zwierzeń...dużo to nas dzisiaj nie jest ale moze któraś z was jakis pomysł podsunie... ;)

2. minozka

minozka Fanka BB :)

a ja tez dopiero zauważyłam ::) chyba nówka, nieśmigana...

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

ten dział powinien być dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;) żeby nikt z zewnątrz nie mógł go zobaczyć ;)

5. axxa

axxa Fanka BB :)

na 100% nowy... wczoraj wieczorem jeszcze go nie było...:)

6. marul

marul Gość

i to mają być zwierzenia??

7. karolinna

to może marul Ty zacznij ;D 8)

8. marul

marul Gość

ale kurczę nie wiem co?
    może jakieś pomocnicze pytania??

9. karolinna

to może napisz o tej węgierce przez duże W,z wątku "gra w skojarzenia" ;) ;) ;)

10. reklama
  11. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Z chęcią i ja się dowiem o jaką Węgierkę chodzi...!!! ;) :)

12. marul

marul Gość

No dobrze! Żebyście tylko potem nie załowały!

Rzecz dzieje się oczywiście na Wegrzech. To było latem. W sierpniu. Drugiej połowie sierpnia. Pod sam jego koniec. Wtedy organizowane było jakieś święto wina. I na tym święcie pojawiła się właśnie Węgierka. Ale o tym zaraz.

Święto wina dla Polaka rzecz wspaniała. Tanio, dużo i różnorodnie. Ze znajomymi korzystaliśmy z tych możliwości. Zrobiliśmy degustację poziomą, pionową i skośną. Wino mocno szumiało już w głowie. Kupiliśmy więc sobie po butelczynie Tokaja Aszu 5 putonye, aby spożyć go gdzieś na łące. Odchodząc od stoiska, zobaczyłem własnie ją... Szła wolnym krokiem w moją stronę. Leciutki wiatr rozwiewał jej ciemne włosy lekko opadające na ramiona. Miała na sobie tylko bluzeczkę, która delikatnie opinała jej kształtne jak jabłuszka piersi i odsłaniała nieco brzucha, a do tego spódniczkę, dla uszycia której nie było potrzeba dużo materiału.
    Podeszła do mnie i powiedziała

Co powiedziała Węgierka? Jak zareagował Marul i co dalej z tego spotkania wynikło, będziecie mogli o tym preczytać kiedy indziej.

Poleć forum