reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

MamusiaM a wiesz, że ja też mam jakieś dziwne wrażanie, że mam mniejszy brzuszek:szok: Wyskoczył mi bardzo szybko w porównaniu do poprzedniej ciąży i spodziewałam się, że dalej będzie rósł w tak ekspresowym tempie a tu klops:baffled::-D
sylwia, widzę, że nie jestem sama, zaobserwowałam u siebie dokładnie to samo, więc chyba jest ok ;-):-)
Najgozej ze w pracy dosc ciasne korytarze mam :szok: i juz widze swoj szeroki tylek probujacy przepchac sie do archiwum :eek: ani przodem ani bokiem :-D

Veritaserum świetnie to napisałaś :-D:-D:-D
To i ja sie dołączę do statystyki. 14 tydzień i 1 dni., pierwszy dzień 4-go miesiąca!!!! Ja mam dużą rożnice między brzuszkiem rano a wieczorem, rano jest 75 cm ( czyli 5 na plusie) a teraz mam 80 cm. Niepokojące jest to, że w pierszej ciąży mialam w 9-tym m-cu 84 cm....:szok:. To teraz 100 murowana... W biodrach mam 98 cm, czyli też już jakieś 4-5 na plusie. Dużo :szok:. Waga nie jest zła bo jakieś +2. Wchodze jeszcze w dwie pary swoich spodni jeansy i sztruksy, ale dziś już sobie założyłam ciążowe ( po Janku :tak:), jakoś wygodniej.
Kaśka, widzę, że mierzysz się bardzo precyzyjnie, ja też powinnam, ale nie chcę się stresować.:-p Jak ważyłam się przed świętami to miałam 3 kg na plusie,ale teraz pewnie więcej, jeszcze nie wiem.
 
reklama
przed ciążą ważyłam 55 kg (to taka moja normalna waga) przy wzroście 162 cm. Standardowy rozmiar ubrań 36/38 zależy od marki.
Nie mogę znaleźć miarki ale niestety mam wagę w domu ...57 kg jak w mordę strzelił:sorry: Brzuszek się uwydatnia i cycki rosną. Dupiszcze mieszczę jeszcze w swej garderobie ale przy tym tempie to długo nie potrwa :-D
 
u mnie z wagą okaże sie w przyszłym tygodniu jak bede na wizycie.. moja domowa waga lubi oszukiwać, wiec zobacze różnice u lekarza jak sie kształtuje... sama jestem ciekawa..... oczywiscie zaraz dam znać...
 
No to w końcu i ja sie pomierzyłam :-).

12 tc + 5:
- biust - 87 cm
- pas - 79 cm
- biodra - 92 cm

Waga (hmmm różnie) ;-):
- rano - ok 52,5
- wieczorem - ok 53,5
 
Dokladne te Wasze pomiary:-) Ja sie az tak nie mierze, brzuch jest dobrze widoczny, wieczorem wiekszy, az mam skore napieta. Jednak waga przed 134, a teraz 130 funty.
 
W końcu i ja miarkę dorwałam:)
12tc:
biust: 88 (chyba 3 cm więcej ale nie jestem pewna)
pas: 82 (przed ciążą było około 67)
biodra: 88 (ani centymetra nie urosły;-))
waga:48,5 kg (jakieś 2 kg na plusie)
 
Wiecie z brzuszkiem to u mnie jest dokładnie to samo, nagle jakby się zatrzymał, a nawet mam wrażenie, że się zmniejszył. Dobrze, że o tym napisałyście, bo już zaczynałam się martwić.
 
reklama
Alez z was chudzinki dziewczyny:-):-) wszyskie ponizej 60 kg?
Tyle to ja wazylam jako nastolatka, zaraz po rozsatniu z moim obecnym mezem :-D:-D:-D
Mlodziencze milosne zawirowania :rofl2:
Co za czasy, a teraz na dziecko oczekujemy :-) i razem tyjemy :-D
Brzuso mojego meza prawie tak okragly jak moj, a jeszcze pol roku temu plaski i umiesniony byl jak u jakiegos plazboja :szok::-D:-D:-D Ale mi sie podoba. Tatusioweje;-)

MUsze kupic wkoncu wage to sie zwaze i zwymiaruje (lekarka mnie nie zwazyla a juz bylam na 3 wizytach:confused:)
Ale ja to przedzial 70 kg :zawstydzona/y: i bedzie wiecej:baffled:

Najlepsze zyczenia w nadchodzacym Nowym Roku!!!
To bedzie rok cudownych zman w naszych zyciach. Ciesze sie ogromnie ale i troche boje, ale wierze ze wszystko bedzie dobrze i Wam tez tego zycze :-)
 
Do góry