reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

obawyyy wielkie tyle sie naczytalam o poronieniach az sie boje .. no ale przeciez lezec nie bende
mi juz mój prowadzący zalozyl karte ciazy taka fajna rózowiutka ksiązeczka miałam wywiad badanie no i teraz dostałam skierowanie na badania mocz krew itp...
zaswiadczenie powinnas dostac odrazu a jesli nie to wspomnij o tym przyda ci sie gdziekowiek benda robic utrudnienia wiesz jak to jest ...
u mnie nie wszyscy wiedza ale mysle ze to a czasem sie rozejdzie ... tagze spokojnie duzo czasu wazne by teraz skupic sie na sobie ... i maluchu a ty dage juz wizyta była ? ziarenko widzialas?
 
reklama
Ja niestety tez nie mam czym się chwalić ;-) Startuję z wagą 79kg przy wzroście 174cm - lekka nadwaga, głównie umiejscowiona w brzuchu ;-)

IGUSIA ja mam ten sam problem - kiedyś byłam młodą szczupłą laską, później przytyłam 8kg po tabletkach anty i 20kg ze stresu i objadania się (miałam nieciekawy okres w życiu ;-) ). Jeszcze rok temu ważyłam 89kg! :dry:
 
ja startujez wagą 70 kg przy wzroscie 177, na razie ma ona tendencje spadkową , od stycznia zrzuciłam 8 kg przy zmianie nawyków żywieniowych ( 5 posiłków zbilansowanych, duzo warzyw i owoców) i fitnes 3x 2h, a tu ciąża - widocznie za dobrze się odżywiałam hehe:happy2: ale wcale nie narzekam jestem szczęśliwa
w pierwszej ciąży na początku było 68
pod koniec 1 trymestru 65 ( wieczorne mdłości przez które musiałam chodzić spać 18-19)

przed porodem 83 kg
a po trzech miesiącach karmienia 62 kg ( ale z nia czułam się zle za chuda)
 
cześć :-)

startuję z wagą 52 kg przy 164cm wzrostu.
początek ciąży, a ja nie zauważam jakiegoś specjalnego apetytu, nawet mało głodna chodzę, w każdym razie nie głodzę się i jak za długo nie jem, to sie zmuszam do małych posiłków dla maleństwa!
 
a ty dage juz wizyta była ? ziarenko widzialas?

nie ja wizytę mam dopiero w środę - pierwsze usg i jestem cała w stresie czy aby wszystko jest ok, czy będzie widać serduszko itp. jeśli wszystko pójdzie dobrze w święta powiemy rodzicom i najbliższym :)

poza tym nie mam jeszcze ani karty ciąży ani zaświadczenia. ehh szkoda gadać szczegóły w poście:
brak zaświadczenia o ciąży i karty ciąży...

jeśli chodzi o moje objawy hmm: w 4 tc martwiłam się ich brakiem teraz mam ich aż nadto - zawroty głowy, mdłości albo raczej takie szarpanie i straszna senność. generalnie to od 12 w południe zasypiam nad biurkiem.
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety tez nie mam czym się chwalić ;-) Startuję z wagą 79kg przy wzroście 174cm - lekka nadwaga, głównie umiejscowiona w brzuchu ;-)

IGUSIA ja mam ten sam problem - kiedyś byłam młodą szczupłą laską, później przytyłam 8kg po tabletkach anty i 20kg ze stresu i objadania się (miałam nieciekawy okres w życiu ;-) ). Jeszcze rok temu ważyłam 89kg! :dry:

Możemy podać sobie dłonie:-):tak: Niezłe z nas laski i tyle;-)
 
Ja też... byłam na Dukanie ;-) Ale najpierw zrzuciłam 9kg "sama z siebie", a dopiero potem był Dukan, żeby podreperować to, co stanęło w miejscu ;-) Niestety, zaczęły się problemy, bardzo bolały mnie nerki na tej diecie pomimo picia około 4 litrów wody dziennie (+ kawa, herbata...), więc odstawiłam dietę po niecałych 3 tygodniach... Tak mnie bolało :-(

Mam nadzieję, że po ciąży uda mi się nadprogramowe kilogramy zrzucić w miarę szybko, a może nawet zejść do jakiś 70 - 73kg? Marzenie... :cool2:
 
reklama
dzoewczynki ja tez wam moge podac ręke ... 72 przy wzroscie 169 cm masakra
zawsze byłam pulchniutka tak jak moja mamuska ale he ... co tam
wazne ze akceptujemy nasze ciałka ;)
aaa chudnąc to bendziemy po ciązy ja obiecałam sobie nie odmawiac
jesli przyjdzie ochote na cos a wy?
pozdawiam no i wszystkiego dobrego dziewuszki
 
Do góry