reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

Nie martwcie się utratą wagi w I trymestrze to normalne - pomimo braku wymiotów i mdłości.
olluchna brzuszek możesz mieć większy przez to że taka już fizjologia Twojego ciała, narządy zmieniają trochę swoją pozycję, ale na pewno nie przez dużą ilość wód płodowych bo w tym momencie masz ich na prawdę niewiele z kilka mililitrów - Twoja cała macica może mieć jak na razie wielkość pięści :)
 
reklama
A tu moj brzunio ,zdjecie robione rano przed sniadanem:-)oczywiscie wciagniety, wyglada jakbym byla juz w 5 miesiacu:) moze to blizniaki:-D
brzuch 9 tydz.jpg
 
To i ja się pochwalę moim 11 tc i dla porównanie zdjęcie z 6 tc od tygodnia brzusio zaczął mi rosnąć i widze teraz po zdjęciu że mi się kręgosłup zaczyna wyginać.
7 tc.jpg101_5382.jpg
 
a_gala też chudzinka jesteś... ja w pierwszej ciąży taki płaski miałam do 16 tc , a jak potem zaczęłam tyć to 3 kg na tydzień i brzusio puchnął i puchnął i skończyłam tak (to było tydzień przed porodem:
101_3367.jpg
Tym razem jednak widzę że szybciej mnie bierze... może się chłopina uda ;)
 
reklama
U mnie tez bez zmian jesli chodzi o wage.Niedlugo zacznie sie 13tc i jeszcze nic nie przytylam.Ale za to puchne z dnia na dzien :tak: Brzuszek juz wyraznie widac:-)
 
Do góry